CECHY IDEALNEGO ZWIĄZKU. Jeśli spełniacie te kryteria, to będziecie razem już zawsze!

Jesteście szczęśliwi, kochacie się, planujecie wspólną przyszłość… czego chcieć więcej? Być może już teraz wiadomo, że tworzycie duet idealny na całe życie. 

Na to składa się wiele czynników, o których z pewnością będzie mowa poniżej. Natomiast macie ogromną szansę na szczęście nawet wtedy, gdy nad pewnymi kwestiami trzeba jeszcze popracować. Jeżeli okazało się, że wspieracie siebie wzajemnie nawet w najgorszych chwilach, to może być to pierwsza oznaka związku idealnego. Równie istotne jest umiejętne rozwiązywanie sporów. Zadajcie sobie pytanie: czy udaje nam się osiągnąć kompromis? Jeśli tak, to szczerze gratulujemy. Oznacza to, że nie walczycie zażarcie o swoje racje, tylko dbacie o wasze wspólne dobro. 

Dzięki temu unikniecie dzielenia wszystkiego na pół i indywidualnego dbania tylko o własne interesy. Jest też inna, szalenie ważna cecha dobranej pary. Polega ona na tym, że bez żadnego przymusu zmieniamy się na lepsze. Bardziej dbamy o siebie i innych, rezygnujemy z nałogów, pracujemy nad swoimi wadami… 

Jeśli do tego macie podobne lub takie same wizje przyszłości, pragniecie tych samych rzeczy a przede wszystkim być ze sobą jak najdłużej – gratulacje, dzięki temu najprawdopodobniej unikniecie rozczarowań. 

Ważnym testem dla każdej pary jest przetrwanie poważnej kłótni. Jeśli obronną ręką wychodzicie z konfliktów, to oznacza, że będziecie potrafili się dogadać. Dlatego też sprzeczki najprawdopodobniej nie zagrożą Waszej pięknej relacji. 

A gdy wiecie już, że ufacie sobie, nie oszukujecie się, potraficie również spędzać czas osobno, to jesteście gotowi na rozpoczęcie nowego etapu w życiu. Od Was zależy, jaki to będzie etap: zaręczyny, ślub czy zamieszkanie razem. Pamiętacie tylko, aby nie zatracić swojej indywidualności. Wcale nie chodzi o to, aby stworzyć jednolitą całość, lecz o coś zupełnie innego. Nie możecie być swoimi klonami, tylko raczej dwiema, odrębnymi osobami. 

Komentarze