Cena zwala z nóg! Tyle zapłacisz za PĄCZKA u Magdy Gessler!

pączka

Słodkości jakie serwuje Magda Gessler są w cenie. W tłusty czwartek u słynnej restauratorki za jednego pączka zapłacimy aż…

W tłusty czwartek nikt nie liczy kalorii, a to oznacza, że zgodnie z tradycją chętnie sięgamy po pączki, faworki i inne słodkości.

 

Cukiernia i restauracja „Słodki Słony” znajduje się przy ul. Mokotowskiej w Warszawie, a jej właścicielką jest Magda Gessler.

 

Za jednego pączka w Tłusty Czwartek zapłacimy tam 10 zł. Cena za jedną drożdżówkę w „Słodki Słony” to 15 zł. Tymczasem za 400g faworków zapłacimy 60zł.

 

„Zakładając, że ktoś mówi, że kosmiczną ceną jest 12 zł za ciastko, które jest zrobione na miejscu z najlepszych składników, a potem pójdzie do jakiejkolwiek sieciowej kawiarni i też zapłaci 12 zł za ciastko, które jest mrożone, a było robione dwa miesiące wcześniej, to ja uważam, że to nie jest duża cena. Na zamówienia nie narzekamy”– wyjaśnia córka Gessler.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Jesz pączki ze sklepu?! Ich skład przeraża! W wielu z nich znajduje się…

 

 

„Wydaje mi się, że żyjemy w czasach, kiedy stawiamy na jakość, więc moim zdaniem – dużo lepiej jest wziąć jedno ciastko, które będzie takie, jak powinno, będzie wspaniale smakowało i zjesz to jedno ciastko, niż napchasz się kilogramem ciasta, które jest żadnej jakości. Ja to rozumiem, jeżeli ktoś nie chce wydawać pieniędzy. Nie ma takiej konieczności. Zawsze można samemu zrobić ciasto”- komentuje Lara Gessler.

 

 

 

Źródło:popularne.pl

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze