Cezary Żak NIE CHCE znów grać w serialu Ranczo! MOCNE słowa aktora!

Od pewnego czasu, w sieci krążyły informacje o reaktywacji serialu „Ranczo”, ale wraz ze śmiercią jednego z głównych bohaterów, granego przez Pawła Królikowskiego (58 lat) produkcję zawieszono. Pojawiła się jednak iskierka nadziei.

 

Postać Kusego miała zostać przywrócona przy użyciu najnowszych zdobyczy techniki, tak samo, jak zrobili twórcy „Szybkich i Wściekłych” przy postaci granej przez Paula Walker (40 lat). Reżyser Wojciech Adamczyk już zacierał ręce i był gotowy znowu kierować aktorami przy produkcji.

 

Nieoczekiwany cios przyszedł od Cezarego Żaka, który gra głownego postacie, czyli Pawła i Piotra Koziołów, czyli serialowych bliźniaków. Aktor powiedział wprost, że dla niego to sprawa zamknięta:

 

Uważam, że to zamknięta historia. Powrót do„Rancza” uważam za chybiony pomysł. Nie powinniśmy do tego serialu wracać, ludzie i tak nas zapamiętają, przejdziemy do historii, bo „Ranczo” to Polska w pigułce, ale Polska lat 2005–2015. Poszliśmy dalej, jesteśmy w innym momencie historii. To już nie ten kraj, którym byliśmy rok po wejściu do Unii Europejskie – skometował dla Onetu.

 

„Ranczo. Zemsta wiedźm” miała opowiadać kontynuację serialu, kiedy Paweł Kozioł został Prezydentem RP. W ostatnim odcinku obiecał z ambony, że będzie patrzył wszystkim na ręce. Z tym planem nie zgadzał się Czerepach, dla którego był to strzał w kolano – opowiada o projekcie Maciej Strzembosz, producent serialu.

 

Źródło: Onet / Super Express

Zdjęcie: Facebook

Komentarze