Chciała się SZYBKO OPALIĆ. 30-latka ZMARŁA w SOLARIUM!

Brytyjki preferują intensywną opaleniznę. Żeby szybko uzyskać brązowy odcień skóry chętnie korzystają z solariów. Jedna z klientek zmarła na łóżku opalającym. Co się wydarzyło?

Śmierć w solarium

Jedna z klientek solarium w miejscowości Swansea w Południowej Walii zmarła, gdy w weekend korzystała z łóżka opalającego. Kobieta wybrała się do salonu, który należy do sieci Lextan. Rzecznik firmy potwierdza, że 30-letnia Brytyjka korzystała z solarium. Martwą kobietę znaleźli pracownicy salonu. Natychmiast zadzwonili po karetkę pogotowia. Na miejsce przyjechali ratownicy. Jednak już nic nie mogli zrobić. 30-latka nie żyła.

Problemy ze zdrowiem?

Pracownicy, którzy znaleźli martwą klientkę w solarium otrzymują wsparcie psychologa. Inspektor Gareth Jones z policji potwierdza smutne informacje. Powiedział:

Służby ratunkowe przybyły i znalazły ciało kobiety po 30-tce. Jak wynika ze wstępnych ustaleń jej śmierci nie towarzyszyły podejrzane okoliczności. Jej najbliżsi krewni zostali poinformowani, a akta zostały przekazane koronerowi

Rzecznik sieci solariów przekazał kondolencje zmarłej kobiety. Zapewnił o wsparciu psychologicznym pracowników i współpracy z policją. Czy kobieta miała problemy ze zdrowiem? Co było przyczyną śmierci w solarium? To wykaże sekcja zwłok Brytyjki. Służby medyczne poinformowały, że na miejsce zdarzenia wysłały karetkę pogotowa, a także wsparcie lotnicze. Jednak na pomoc było już za późno.

Źródło: Fakt

Zdjęcie: Pexels

Komentarze