Chcieli ŚMIERCI Urszuli Radwańskiej! Wyciekły PRZERAŻAJĄCE informacje!

Urszula Radwańska przeżyła chwile grozy. Tenisistka musiała zmierzyć się z niesamowitym hejtem ze strony kibiców. Ci grozili jej śmiercią i odcięciem głowy. Przerażające maile ujrzały światło dzienne.

Groźny hejt

Urszula Radwańska ujawniła maile, które otrzymywała od kibiców. Choć to złe określenie. Prawdziwy kibic nigdy przecież nie posunąłby się do czegoś tak okrutnego. Tenisistka otrzymywała maila z pogróżkami. Grożono jej śmiercią i obcięciem głowy. Treść mrozi krew w żyłach. Okazuje się, że wielu tenisistów spotkała już podobna sytuacja. Wystarczy jeden gorszy mecz, żeby na sportowców zostały wylane wiadra pomyj w wysyłanych mailach. Tenisiści muszą mierzyć się z niewyobrażalnym hejtem.

Kwestia pieniędzy

Ponoć za nienawistnymi mailami stoją osoby, które postawiły duże sumy pieniędzy na danego zawodnika. Jeśli sportowiec przegrał, to taka osoba straciła sporo pieniędzy. Jednak nic nie może usprawiedliwiać obelg czy nienawistnych maili. Urszula Radwańska opublikowała w mediach społecznościowych maile, które otrzymywała po tym, jak nie zdołała zakwalifikować się do wielkoszlemowego US Open. Przegrała wówczas z Federicą Di Sarrą.

Obrzydliwe anonimy

Po przegranej Radwańska otrzymała anonimowe maile, w których nadawca chciał jej śmierci. Treść przeraża. W mailach czytamy:

Jesteś szumowiną, przegrałem wszystkie pieniądze. Tydzień temu wyszedłem z więzienia. Chcę cię złapać i odciąć ci głowę. Chcę wrócić do więzienia. Zasługujesz na śmierć.

Urszula Radwańska odniosła się do tej przerażającej informacji. W swoich mediach społecznościowych napisała:

2,5 godziny gry w upale emocje, porażka, smutek. A na szczycie tej listy wiadomości jak ta. To już nie tylko obelgi na Instagramie… Życie sportowca.

Co myślicie o tego typu zachowaniach? Wszelkie granice zostały już przekroczone?

Źródło: Instagram/Urszula Radwańska

Zdjęcia: Facebook/ Urszula Radwańska

Komentarze