Ciężarna Małgorzata Rozenek Majdan i kolejny „secret project”!

Małgorzata Rozenek Majdan od zawsze dzieli się swoim szczęściem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Odkąd celebrytka ogłosiła, że spodziewa się narodzin kolejnej pociechy, chętnie relacjonuje przebieg ciąży. Ostatnio celebrytka zdradziła nawet, jakie miewa  zachcianki.

Mimo ciąży Małgosia nie rezygnuje z aktywności zawodowej. Niedawno przyszła mama zapowiedziała, że wraz z mężem przygotowują się obecnie do kolejnego „secret project”. Para nie zdradziła jeszcze fanom, jakie nowe wyzwania czekają na nich w najbliższej przyszłości. Małgonia i Radzio wybrali się do Nowego Jorku, a ich wyjazd związany był ponoć właśnie z tajemniczym wspólnym projektem.
Majdanowie powrócili już do kraju i wrócili do obowiązków. Tydzień temu Małgorzata za pośrednictwem Instagrama podzieliła się z fanami fotografią z planu nowego projektu.

Secret Project

Na zdjęciu ubrana w białe body Rozenek z dumą prezentuje ciążowe krągłości. Skąpanej w promieniach słonecznych Małgosi w trakcie wykonywania zdjęcia towarzyszyła również makijażystka, która starannie pokrywała jej ciało kosmetykami.

 

Słońca, kochani… w pogodzie i sercu – tak podpisała fotografię Małgosia.

Ten post wzbudził prawdziwy zachwyt wśród internautów. Komplementami przyszłą mamę obsypały m.in Ewa Chodakowska oraz Maja Bohosiewicz.

Czyż Małgosia nie wygląda promiennie?

 

Komentarze