Czujesz, że twoje LIBIDO spada? Te produkty je zwiększą!

Chcesz zwiększyć swoje libido? Te produkty miej pod ręką, wpływają pozytywnie na samopoczucie i nastrój w sypialni.

Niektóre produkty spożywcze to naturalne afrodyzjaki, warto zjeść je przed randką. Sprawdź, co znajduje się na liście rzeczy, które zwiększają libido:

 

1.Migdały. Migdały są bogate w cynk, selen, a także kwasy omega 3 i witaminę E. To powoduje, że libido wzrasta i możemy cieszyć znacznie lepszą satysfakcją seksualną.

 

2.Arbuz. Ten niepozorny owoc pełen wody nie tylko świetnie nawadnia, ale i podnosi znacznie libido. Liczne badania dowodzą, że minerały zawarte w arbuzie uspokajają, relaksują i poprawiają krążenie.

 

3.Tuskwki są skarbnicą energii oraz znacznie poprawiają krążenie krwi. To naturalny afrodyzjak, który w sypialni jest niezawodny. Truskawki to także bogate źródło antyoksydantów, które są korzystne dla pracy serca i tętnic.

 

4.Awokado. Awokado zawiera tłuszcze jednonienasycone, które zapobiegają chorobom serca. Wszystko, co wpływa pozytywnie na poprawę pracy tego mięśnia, znajdzie swoje odzwierciedlenie w naszym życiu seksualnym.

 

 

5.Bataty są bogate w potas, który zwalcza wysokie ciśnienie krwi. Zawierają również beta-karoten i witaminę A, która jest odpowiedzialna za płodność zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.

 

6.Sezam. Ziarna te są odpowiedzialne za produkcję testosteronu i nasienia. Cynk to jeden z kluczowych minerałów, który wpływa pozytywnie na ogólną sprawność seksualną. W sezamie znajdziemy go bardzo dużo!

 

7.Czekolada. Doskonałym rozwiązaniem, jeśli chodzi o przygotowanie napoju działającego jak afrodyzjak, jest dodanie do kawy np. startej czekolady, imbiru i cynamonu.

 

8.Owoce morza: krewetki, ostrygi. W swoim składzie posiadają duże ilości cynku, fosforu i magnezu co stymuluje produkcję testosteronu.

 

9.Szparagi, pestki dyni. Popularną potrawą służącą jako afrodyzjak są również pomidory z bazylią i serem mozzarella.

 

10 Brokuły. Znacznie poprawiają krążenie krwi przez co zwiększają libido.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Przeszła niesamowitą zmianę! Kiedyś WAŻYŁA 130 KILO, dziś ma figurę modelki

 

 

Źródło:radiozetzdrowie/pixabay

Komentarze