Danusia Martyniuk niczym Madonna

Zenek uwielbia rozpieszczać swoją żonę. Regularnie obdarowuje ją nie tylko kwiatami, ale również kosztowną biżuterią i perfumami. Danusia uwielbia podróże, dlatego często towarzyszy mężowi w trasach koncertowych na całym świecie.

Danuta Martyniuk już nie raz zaskoczyła nas świetnymi i drogimi stylizacjami. Dało się niejednokrotnie zauważyć, że żona króla disco-polo nie oszczędza na ubraniach i dodatkach. W swojej garderobie ma same ciuchy od drogich projektantów, które kupuje głównie za granicą.

Danusia Martyniuk  na białostockiej premierze filmu „Zenek” zadała szyku! Żona celebryty włożyła kozaki z kolekcji Louboutin, jakie kilka lat temu nosiła Madonna!

Takie kozaki kosztują 2 tysiące euro, czyli więc ponad 8 tysięcy złotych! Danuta skupiała na sobie całą uwagę, a jej mąż Zenek  był dumny, że może pochwalić się tak piękną żoną, dlatego nie odstępował jej na krok. Do kozaków dobrała sukienkową marynarkę ze srebrnymi zdobieniami na ramionach. Takiej stylizacji nie powstydziłyby się największe gwiazdy.

Okazuje się, że jej kreacje nie są przypadkowe. Danuta uwielbia drogie kreacje i dodatki. Nie raz można było ją spotkać spacerującą ulicami miasta, otuloną szalem od Louis Vuittona. Sama o sobie mówi, że należy do miłośniczek luksusowych domów mody. Wybiera same drogie marki, jak Coco Chanel, Prada, Burberry. Buty wybiera zawsze od Christiana Louboutina.

Lubię dobrze wyglądać i pięknie pachnieć. Wybieram takie marki jak Louis Vuitton, Coco Chanel, Prada, Burberry. Uważam, że one najlepiej leżą na kobiecie – wyznała Rewii.

Komentarze