Dieta CRAM robi furorę, a w dodatku pomaga na…

Zbliża się zima, a to dla wielu osób oznacza spadek aktywności przy jednoczesnym przyroście wagi. 

Za parę miesięcy będziemy szukać sposobów na jak najszybsze schudnięcie. W związku z tym jesteśmy w stanie ciężko pracować, aby tylko móc bez skrępowania pokazać się na plaży. Niestety, wiele osób wpada na nierozsądne pomysły głodzenia się, jedzenia tylko jednego, ale wielkiego posiłku dziennie. A to z kolei prowadzi donikąd. Przedstawiamy zatem świetny sposób na zdrowe i efektywnie odchudzanie. Jest to rewelacyjne połączenie czterech składników, które razem wzięte mają zbawienny wpływ na układ trawienny. Ponadto rezultaty w utracie wagi są oszałamiające. W drugiej części tekstu dowiesz się, jakie produkty składają się na dietę CRAM i jak się ją stosuje. 

Chodzi tu o spożywanie czterech produktów:

C (cereals, produkty zbożowe) – R (rice, ryż) – A (apple, jabłka) – M (milk, mleko)

Jak widać, jadłospis jest bardzo okrojony, jednak skutki są warte wyrzeczeń. Przede wszystkim dieta ta jest zbawienna dla osób borykających się z problemami z układem trawiennym. Warto ją wypróbować w przypadku dolegliwości żołądkowych, biegunek lub zaparć. Produkty zbożowe i ryż dostarczają błonnika, przyspieszają metabolizm i usuwanie toksyn z organizmu. Jabłka regulują poziom cukru we krwi oraz wspomagają odporność, zaś mleko dostarcza witamin, wapnia i białka. 

Oczywiście dzięki diecie CRAM można schudnąć. Efekty są zniewalające. Można ją jednak stosować przez trzy dni i ewentualnie wracać co jakiś czas. Takie odżywianie się przez cały czas mogłoby doprowadzić do osłabienia organizmu, spowodowałoby zatem więcej szkód niż pożytku. Dlatego polecamy stosowanie CRAM przez trzy dni, a pomiędzy kolejnymi jej seriami rozsądną i zbilansowaną dietę. Pamiętaj też o skonsultowaniu się z lekarzem. 

Komentarze