Doda UJAWNIŁA prawdę o swoim zdrowiu! Został jej tylko ROK!

Doda zdecydowała się na szczere wyznanie – fani oniemieli. Poruszjące słowa.

Doda, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystek. Piosenkarka sławę zdobyła nie tylko dzięki swoim hitom, ale także dzięki kontrowersjom. Rabczewska od zawsze starała się wzbudzać sensację. Choć te czasy już minęły i Doda stała się zdecydowanie bardziej stonowana, to nieustannie jest na ustach wszystkich. Teraz zdecydowała się na poruszjące wyznanie.

Dodę znamy przede wszystkim z takich hitów jak „Szansa”, „Dwie bajki” czy „Dżaga”. Artystka swoją oszałamiającą karierę rozpoczynała na początku XXI wieku. Niedawno zagrała w filmie „Pitbull ostatni pies”, za co zebrała wiele pozytywnych głosów. Jednak teraz pojawił się temat związany ze zdrowiem artystki. Doda zdecydowała się publicznie na szczere wyznanie! Okazało się, że …

Jednym z jej największych marzeń było założenie… aparatu na zęby! Doda mówi, że już od najmłodszych lat marzyła o poprawie swojego zgryzu. Teraz w końcu podjęła decyzję i założyła aparat ortodontyczny. To swego rodzaju przełomowy moment w jej życiu.

– Zawsze chciałam założyć aparat, bo miałam problem ze zgryzem, ale zawsze było coś ważniejszego, teledysk albo program. Gdy byłam małą dziewczynką, aparat był czymś, co wykluczało cię z życia społecznego. Na szczęście to się zmieniło. A teraz jestem na etapie, kiedy zdrowie jest dla mnie najważniejsze – mówiła Doda Super Expressowi.

-To potrwa tylko rok, a chcę mieć to już za sobą. Jeśli ktoś chce schudnąć, to jest to najlepsza dieta ekspresowa. Przez pierwsze dwa tygodnie zęby bolą dosyć mocno i nie można gryźć nic twardego, ciągnącego się. Można zapomnieć o mięsie. Je się tylko papkowate rzeczy. Patrzę na swoje nowe zdjęcia i widzę, że jestem chuda. Ważę już tylko jakieś 51 kg. Ale wszystko wraca do normy i właśnie wyszłam z włoskiej restauracji – mówiła piosenkarka na łamach Super Expressu.

Komentarze