Dramat Karoliny Gilon! Gwiazda CHORUJE NA…

dramat karoliny

Dramat Karoliny Gilon! Niedawno prezenterka telewizyjna zdradziła, że zmaga się z poważną chorobą. Karolina nie jest jedyną celebrytką, zmagającą się z tym schorzeniem.

 

 

Dramat Karoliny Gilon! Modelka i osobowość telewizyjna opowiedziała o swoim problemie zdrowotnym. Okazuje się, że gwiazda cierpi na na zespół SIBO. Prezenterka przyznaje, że przez uciążliwą chorobę niejednokrotnie musiała przerywać pracę. 

 

 

 

„Wielokrotnie musiałam przerwać pracę, bo to były tak ogromne bóle, ale to należy o tym poczytać. Nie chcę tutaj się rozwodzić, nie jestem lekarzem. (…) Ale też nie chcę budować fejmu na podstawie tego, że jestem chora. Nie o to chodzi. To jest niby mała rzecz, bo ludzie chorują na cięższe choroby, aczkolwiek te dolegliwości przeszkadzały mi wielokrotnie w mojej pracy”- mówiła w rozmowie z dziennikarzami Wideoportalu.

 

 

 

Zespół SIBO to choroba dotycząca flory bakteryjnej jelita cienkiego. Związana jest ona z nadmierną ilością bakterii jelitowych w jelicie cienkim. Osoba choroba na zespół SIBO często zmaga się z bólami brzucha, wzdęciami, biegunką, bólem mięśni. U osób chorych występuje także zmniejszona zdolność do wchłaniania składników odżywczych z przyjmowanych pokarmów. 

 

 

 

„Najgorsze jest to, że ludzie mówią: ,,Kiedyś nie było tych chorób, kiedyś nie było takich problemów, wy, gwiazdy teraz wymyślacie”. Nie, po prostu wszystko postępuje. Lekarze też mają coraz większą wiedzę. Pewne choroby w Polsce były nierozpoznawalne, nie były diagnozowane. Nie wiedziano, jak one się nazywają. Teraz jest dostęp do lepszych badań” – dodała Karolina.

 

 

 

 

 

Sprawdź też:Brakuje wam pieniędzy? Pomysły na TANIE I UDANE WALENTYNKI!

 

Źródło: Wideoportal

 

Zdjęcie: Youtube

Komentarze