DRAMAT Magdy Gessler! Wszyscy zrobili jej zdjecia w tej sytuacji!

Dramat Magdy Gessler. Są zdjęcia. Tego nie ukryje.

Magdę Gessler szerzej poznaliśmy dzięki programowi „Kuchenne Rewolucje” – restauratorka błyskawicznie stała się niezwykle popularna, później zaczęła się także udzielać w mediach społecznościowych. Gwiazda TVN słynie z kontrowersyjności i ostrych zachowań, jednak chyba wolałaby aby nikt nie zrobił zdjęć w tej sytuacji. Zaliczyła właśnie dramatyczną wpadkę.

Gessler chętnie dzieli się z fanami swoimi zdjęciami na profilu Instagramowym. Dzięki regularnym publikacjom stara się aby ci o niej nie zapomnieli. Wiele osób pokochało publikacje gwiazdy TVN, jednak teraz zrobiono zdjęcia, które Gessler wolałaby zachować dla siebie. Wszystko zostało jednak upublicznione – Na zdjęciu widać…

Jeszcze nieedytowany podpis zdjęcia Magdy Gessler, celebrytka zrobiła duży błąd a jej fani byli w szoku. Gwiazda wpis edytowała, jednak niektórzy zrobili zdjęcia, mimo, że Gessler zareagowała bardzo szybko.

Magda Gessler zdecydowała się pokazać swoim fanom fotografię sprzed kilku lat, wspominając miłe chwile. Do zdjęcia dodała opis, jednak autokorekta i tym razem zrobiła psikusa i jedno ze słów zupełnie nie pasowało do reszty.

Magda Gessler wpadka

Gessler pochwaliła się , że wybiera się na urlop  nad jezioro, jednak na początku nie zauważyła jednego słowa.

– A teraz nad jeziora daleko na północ od Tonto… czas nagrobek odpoczynku – napisała Gessler, szybko poprawiając wpadkę. Ta jednak nie umknęła internautom, którzy zrobili zdjęcia wpisu.

 

Komentarze