DRAMAT Meghan i Harry’ego! Chodzi o dziecko.

Atak na księżną Meghan! „Obłąkana hipokrytka”.

Samantha Markle zaatakowała swoją siostrę. Księżną Sussex nazwała „obłąkaną hipokrytką”. Ponadto powiedziała, że ta nie interesowała się chorobą ich ojca.

Siostra Meghan Markle w udzielonym niedawno wywiadzie skierowała do księżnej szereg gorzkich słów. Meghan Markle po ślubie z księciem Harrym zyskała wielu wrogów. Wielu z nich to członkowie jej rodzinny. Stosunki księżnej z ojcem od dawna nie były najlepsze. Teraz pogorszeniu uległy stosunki z siostrą.

”Meghan i Harry przeżywali dramat, nikt z rodziny Meghan nie pytał o ciąże. To było przykre. Przecież tutaj chodzi o dziecko” – mówi osoba z otoczenia rodziny królewskiej.

Samantha Markle w programie telewizyjnym obrażała swoją siostrę. Meghan Markle nazwała „obłąkaną hipokrytką”. Wszystkie te słowa padły w programie „Inside Edition”. Siostra krytykowała Meghan za jej zachowanie w Afryce. Księżna powidziała wówczas, że będąc w ciąży nikt nie pytał jak się czuje.

Kiedy to usłyszałam, pomyślałam: „Wow, czy kiedykolwiek pytałaś o tatę, czy wszystko z nim w porządku po dwóch atakach serca?” (…) Od kiedy osoba, która podróżuje prywatnymi odrzutowcami, jest milionerką, ma prawo narzekać?- mówiła siostra Meghan.

Ona dokładnie wiedziała, co robi. Także ma to, czego chciała – dodała, nazywając księżną „obłąkaną hipokrytką”.

Samantha Markle planuje wydać serię książek, oczerniających Meghan. Przyrodnia siostra księżnej jest bardzo zdeterminowana i bardzo chce jej zaszkodzić. Ojciec córek prosił Samanthę o zaprzestanie ataków na Meghan. 

-Nie wierzcie w nic, co mówi Samantha” – mówi brat księżnej.

Komentarze