DRAMAT w małżeństwie GWIAZDY TVN! Zdecydowała się na rozwód

tvn

Jak widać nawet w związku, który z pozoru uchodzi za idealny może dojść do rozwodu. Gwiazda TVN znała swojego męża od czasów szkolnych. Byli świetną parą. Niestety, po wielu latach postanowili się rozstać. 

Małżeństwo tej pary trwało od ich najpiękniejszych lat młodości. Można powiedzieć, że ich związek dojrzewał razem z nimi. Po wielu latach małżeństwa Agnieszka Cegielska – pogodynka znana ze stacji TVN bierze rozwód. Co jest powodem rozstania?

 

ZOBACZ TAKŻE: Woźniak-Starak pokazała się po raz PIERWSZY PO ŚMIERCI MĘŻA!

 

Gwiazda jest, także prezenterką telewizyjną i propagatorką naturalnego stylu życia. Mimo że w życiu zawodowym kobieta nie może narzekać na brak zainteresowania, to w prywatnych relacjach nie idzie jej najlepiej. Jak podaje Na Żywo Cegielska jest właśnie w momencie przygotowań do rozwodu.

– Małżonkowie są zdecydowani na rozwód, ustalili już nawet kwestie dotyczące podziału majątku. – powiedział w rozmowie z tygodnikiem tajemniczy informator.

Jak się okazuje, pomimo ciężkiej sytuacji Agnieszka Cegielska i Dariusz Cegielski pragną pozostać w dobrych relacjach. Rozwód pary ma przebiec z klasą i wzajemnym szacunkiem ze względu na dobro ich syna. Dariusz Cegielski jest przedsiębiorcą, który pełni funkcję prezesa zarządu Trans Polonia SA. W ostatnim czasie mężczyzna wiele czasu spędzał w podróży służbowej, dlatego że jego firma ma swoją siedzibę aż w Tczewie.

W wywiadzie dla serwisu pomponik.pl Agnieszka Cegielska wyznała, że z mężem uczęszczali do tego samego liceum w Malborku. To właśnie od tego czasu są parą.

https://www.instagram.com/p/B5I5jgCg0UY/

źródło: pomponik, Na żywo, fot. instagram

Komentarze