Woźniak-Starak pokazała się po raz PIERWSZY PO ŚMIERCI MĘŻA!

woźniak

Agnieszka Woźniak-Starak od momentu śmierci swojego męża unika ścianek, występów i pojawiania się publicznie. Tym razem zrobiła wyjątek i pojawiła się na wernisażu „Realizm istotny” w Fundacji rodziny Staraków.

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się publicznie pierwszy raz od dość długiego czasu. Dziennikarka od tragicznej śmierci swojego męża zdecydowanie unika rozgłosu i nie chce uczestniczyć w życiu medialnym. Niedawno zrobiła jednak wyjątek. Agnieszka od momentu tragedii, która spotkała ją i jej rodzinę bardzo starannie wybiera wydarzenia na których się pojawia. Jednym z nich był właśnie wernisaż „Realizm Istotny” w Fundacji rodziny Staraków. Dziennikarka zaskoczyła pozytywnie wszystkich gości obecnych na wydarzeniu. Wyglądała przepięknie, nie można było oderwać od niej wzroku.

ZOBACZ TAKŻE: ROSJA OTWORZYŁA OGIEŃ! Siły wojskowe ostrzelały..

 

Kobieta postawiła na zwiewną czarną, długą suknię, do której dobrała luźną kamizelkę i botki na obcasie. Dziennikarka, która do tej pory nosiła zazwyczaj proste włosy, tym razem postanowiła je podkręcić. Trzeba przyznać, że taka fryzura bardzo jej pasuje. Kilka razy na twarzy Agnieszki pojawił się nawet nieśmiały uśmiech.

Agnieszka Woźniak-Starak planuje niebawem wrócić do pracy. Dziennikarka nie pojawi się co prawda w telewizji, jednak od stycznia będzie prowadzić audycję w jednej ze stacji radiowych. „Agnieszka chce wracać małymi kroczkami” – powiedzieli  „Super Expressowi” znajomi dziennikarki. Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi także programu „Ameryka Express”. Zastąpi ją Daria Ładocha.

 

woźniak
PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS

źródło: radiozet.pl / fot fot. Tricolors/ East News

Komentarze