DRAMAT w „Milionerach”! Uczestniczka na wizji…

Dramat w „Milionerach”! To stało się na wizji!

Milionerzy to kolejny powracający na antenę TVN program. Teleturniej od samego początku mógł liczyć na wysoką oglądalność. Nie dziwi więc fakt powrotu produkcji. Program niezmiennie prowadzi Hubert Urbański i choć sam przebieg gry jest mimo wszystko spokojny, to teraz na wizji naprawdę to się wydarzyło!

”Milionerzy” zadebiutowali na ekranie TVN w 1999 roku. Było to dokładnie 3 września. Emisję programu zakończono w styczniu 2003 by wznowić ją wraz z początkiem 2008 roku. Kolejno znowu przerwano produkcję programu po dwóch latach i wznowiono ją w 2017 roku. Producenci programu wielokrotnie zaskakują widownię zadawanym pytaniami. Jednak niektórych sytuacji nie są w stanie przewidzieć. Uczestniczka po usłyszeniu pytania…

Za 40 tysięcy złotych dosłownie zdębiała. Pytanie okazało się dość trudne.

Pytanie brzmiało „Na co jeździ samochód księcia Karola?” Było to 7. pytanie w tej części rozgrywki i zostało uznane za podchwytliwe. Chodziło bowiem o to, co napędzało pojazd, którym William i Kate jechali do ślubu.

Na co jeździ samochód księcia Karola?

A – z przetworzonego oleju
B – metodą destylacji wina
C – z węgla kamiennego
D – z wodoru
Poprawną odpowiedzią jest wariant B – metodą destylacji wina. Niestety uczestniczka gry wybrała odpowiedź A. Tym samym musiała pożegnać się z programem i zakończyć swój udział w „Milionerach”.

Fot. YouTube

Komentarze