DRAMAT w Tańcu z Gwiazdami! Uczestniczka niestety…

Bardzo zdolna i uwielbiana uczestniczka telewizyjnego show tanecznego usłyszała druzgocącą wiadomość!

 W 10 jubileuszowym odcinku Tańca z gwiazdami pojawiła się przykra wiadomość dla jednej z występujących par, w szczególności dla Sandry.

 

Niestety niekorzystne wieści dotyczyły jej partnera, któremu przydarzyła się kontuzja. W związku z tym uczestniczka, która już była świetnie przygotowana do swojej choreografii oraz tańca musiała wystąpić z nowym partnerem tanecznym.

 

Modelka Sandra Kubicka oraz tancerz Adam Adonis to świetnie zapowiadający się duet. Możemy obserwować jak z odcinka na odcinek coraz bardziej zaskakują jury i zbierają świetne noty za kolejne tańce. Tym razem jednak nie było wesoło, ze względu na przykrą sytuację, jaka przydarzyła się tancerzowi. Doznał on poważnej kontuzji, która uniemożliwia mu wzięcie udziału w programie.

 

„Słuchajcie no, nieciekawa sytuacja. Dzisiaj rano naderwałem mięsień łydki, niespodziewanie. Nie wiem co się stało, przy podnoszeniu przy freestyle’u.. Jest to trudny moment dla mnie, po pierwsze dlatego, że nie wiem co zrobić z Sandrą, moją gwiazdą, podopieczną, żeby się nie martwiła. Jest świetnie przygotowana do tych tańców i ma szansę dzisiaj zawalczyć o bardzo wysokie noty i super taniec”-opowiadał na Instagramie zmartwiony Adam Adonis.

 

Fani mają nadzieję, że tancerz szybko powróci do znakomitej formy, dlatego trzymają za niego mocno kciuki!

 

 

ZOBACZ TEŻ:Wiadomo KTO zastąpi Magdę Gessler w „Kuchennych Rewolucjach”?!

 

Źródło:pikio

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze