Wiadomo KTO zastąpi Magdę Gessler w „Kuchennych Rewolucjach”?!

Magda Gessler to polska restauratorka, malarka i osobowość telewizyjna, właścicielka oraz współwłaścicielka kilkunastu restauracji, pisarka i felietonistka. Widzom znana jest ze swojego udziału w programie „Kuchenne rewolucje”.

Jakiś czas temu pani Magda Gessler została zapytana przez dziennikarzy magazynu Party, o to, kto mógłby ją zastąpić w programie „Kuchenne Rewolucje”. Restauratorka nie zwlekała z odpowiedzią, natychmiast zaspokoiła ciekawość mediów.

Jej zdaniem nie ma takiej osoby, która mogłaby ją zastąpić w prowadzeniu restauracyjnych rewolucji.

Zobacz też: Czy cukier tylko tuczy? Niestety, mamy złe wieści – cukier prowadzi do czegoś ZNACZNIE GORSZEGO!

Ja właśnie wróciłam wczoraj o 4 rano z „Kuchennych rewolucji”. Powiedziałabym, że do 6 nie spałam. (…) Ludzie zgłaszają się z tak dramatycznymi problemami życia. (…) Powiem zupełnie szczerze, że jest to obarczająca gra życia. To jest bardzo trudne – powiedziała szczerze Magda Gessler.

Przy okazji, zdradziła także kulisy kręcenia najnowszego odcinka.

Kuchnia mi chciała pod koniec prawie że wydawania kolacji wyjść, bo im (red. szef restauracji) nie zapłacił pensji. (…) Jest tak dużo sytuacji, gdzie ludzie w naprawdę ekstremalnych sytuacjach, kiedy mają sześciu komorników, kiedy są już kompletnie na dnie, poproszą mnie o pomoc – mówiła restauratorka.

Oprócz tego, Magda Gessler nazwała kuchnię wielką psychologią. Przyznała, że trzeba ludzi rozumieć, być empatycznym i kochać.

Kuchnia to jest jedna wielka psychologia. Żeby dobrze gotować trzeba dobrze znać ludzi, rozumieć, kochać. Podstawą w ogóle, żeby restauratorowi udała się restauracja, to jest miłość do siebie samego, miłość do gości – dodała blondwłosa celebrytka.

Źródło: Party
Zdjęcie: Instagram

 

Komentarze