Dramat w życiu gwiazdy serialu „M jak miłość”. Aktorka BŁAGA O POMOC

miłość

Iga Krefft, aktorka wcielająca się w rolę Uli Mostowiak w serialu „M jak Miłość”, zwróciła się do swoich fanów z prośbą o pomoc. Osoba z jej rodziny walczy o życie. Aktorka dzięki swojej popularności postanowiła pomóc zebrać środki na leczenie.

Serialowa Ula Mostowiak postanowiła wykorzystać swoją popularność by pomóc śmiertelnie choremu dziecku ze swojej rodziny. Iga Krefft poinformowała o tym, że jej 2-letnia bratanica walczy ze złośliwym guzem mózgu. Dziecko czeka kosztowna operacja, rodzina postanowiła zebrać środki poprzez specjalnie utworzoną do tego zbiórkę. Na swoim na Instagramie Iga nagrała relację, w której opowiedziała internautom o całej sytuacji.

 

ZOBACZ TAKŻE: Korea Północna WYSTRZELIŁA POCISKI. Kim Dzong Un OSTRZEGA!

 

,,Kilka miesięcy temu prosiłam o modlitwę w intencji ważnej dla mnie. Był to dzień, kiedy bardzo ważna osoba w mojej rodzinie przechodziła poważną operację. Ta osoba to mała Zuzia, która urodziła się w marcu 2018 roku. Jest córeczką mojego brata ciotecznego. Zuzia ma guza mózgu, złośliwego guza.” – mówi Iga 

 

,,Wczoraj opowiadałam Wam o Zuzi z mojej rodziny. Dzisiaj jeszcze wrzucam Wam jeszcze link do stronki, gdzie możecie ją wesprzeć. Będę bardzo wdzięczna. [..] Naprawdę Was proszę i będę super szczęśliwa, jeśli każdy z Was, choć kilka złotych przeznaczy dla niej.” 

 

Maleńka Zuzia przeszła już dwie bardzo ryzykowne operacje, w wyniku których ma niesprawną nóżkę, rączkę i problemy z okiem. Potrzebna jest rehabilitacja aby mogła powrócić do pełni zdrowia. Dziecko przechodzi także chemioterapię, a po jej ukończeniu czeka ją radioterapia. Walka z chorobą Zuzi jest bardzo kosztowna dlatego Iga wraz z całą rodziną błagają o pomoc. 

 

 

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za tak ogromne zaangażowanie i pomoc dla naszej Zuzi ❤️ Jestem wzruszona i nie…

Gepostet von Monika Kapczuk am Mittwoch, 27. November 2019

 

 

 

źródło: instagram, facebook,  fot. facebook

 

Komentarze