DRAMAT Zenka Martyniuka! „Zostało mu zaledwie kilka dni…”

Dramatyczne doniesienia nt. Zenka Martyniuka! Co dzieje się z liderem zespołu Akcent?

Wstrząsające informacje nt. króla disco polo Zenka Martyniuka! Znajomi i fani martwią się o zdrowie artysty. „Zenek nie ma już siły. Nikt by czegoś takiego nie przeżył.” – mówi jeden ze znajomych wokalisty. Co dzieje się z liderem zespołu Akcent? „To bardzo poważna sprawa” – wyznaje przyjaciel Martyniuków.

Zenek Martyniuk, to jeden z najpopularniejszych i najlepiej opłacanych artystów muzyki disco polo. Wokalista idealnie wykorzystał swoje 5 minut i od jakiegoś czasu nie schodzi z pierwszych stron gazet oraz portali internetowych. Zenkowi zdarza się grać nawet trzy koncerty dziennie. To bardzo duża ilość. Teraz okazał się, że Zenek Martyniuk…

Nie ma już siły na tak intensywną karierę. Zawrotne tempo pracy Martyniuka dało sobie znać. Zenek musi odpocząć.

„Ostatnio zaczęliśmy rozplanowywać koncerty tak, żeby było nam bardziej komfortowo. Teraz z reguły gramy jeden koncert dziennie. Nie ma już siły, by grać trzy razy w różnych miejscach w ciągu jednego dnia” – mówił Martynkuk na łamach „Faktu”.

 „Ostatnio nie piję alkoholu. Kiedyś zawsze jakieś piwo się wypijało, symboliczną lampkę szampana i nie było z tym problemu. Teraz już tak nie jest” – dodał król disco polo.

– Zenkowi zostało zaledwie kilka dni wolnych w miesiącu. Nikt nie da rady tyle pracować. Całe szczęście zdecydował się zwolnić. Takie tempo mogło mu naprawdę zaszkodzić. To niedobre dla zdrowia – mówi przyjaciel rodziny Martyniuków.

https://youtu.be/p-ezCz-sQIs

Komentarze