Duda W TARAPATACH! Te dane POKAZUJĄ PRZEPAŚĆ między Trzaskowskim

Rafał Trzaskowski

Rafał Trzaskowski to kandydat na prezydenta Polski, które reprezentuje Koalicję Obywatelską. Zastąpił na tym miejscu Małgorzatę Kidawę-Błońską. Okazuje się, że ten kandydat jest bardzo popularny w sieci.

Jak się okazuje, a pokazuje to Google Trends, Rafał Trzaskowski jest najchętniej wyszukiwanym kandydatem na prezydenta RP w internecie. Obecny prezydent Warszawy bije innych kandydatów na głowę.

Internauci najchętniej to jego nazwisko wpisują w wyszukiwarkę Google i poszukują informacji na jego temat. Trzaskowski dopiero niedawno zaczął zbierać podpisy, a udało mu się przekroczyć już liczbę 140 tysięcy głosów. Jego popularność w internecie potwierdza zainteresowanie kandydaturą i pokazuje, że Polacy są go ciekawi.

Jakich informacji szukamy? Chcemy wiedzieć, jaki program wyborczy skonstruował kandydat KO, jak również to, jaka jest jego sytuacja rodzinna. Chcemy więc poznać Trzaskowskiego również od strony prywatnej. Okazuje się, że dzieci polityka nie chodzą na religię, a syn nie przystąpił do I komunii świętej. Te doniesienia wzbudziły niemałe zamieszanie w mediach.

W Google Trends w ostatnich 7 dniach Trzaskowski pobił innych kandydatów na głowę, góruje nad nimi znacząco. Czy to przełoży się na wyniki wyborów? Przekonamy się 28 czerwca.

Mimo że Rafał Trzaskowski do wyścigu o prezydenturę w Polsce dołączył później, cieszy się dużą popularnością. Potwierdza to zainteresowanie jego osobą internautów. Grafikę ilustrującą przewagę Trzaskowskiego nad pozostałymi kandydatami w sieci możesz zobaczyć i przeanalizować tutaj. Imponujące, prawda?

Zobacz też: Ekspert OSTRZEGA: W Polsce dojdzie do KATASTROFY! 
 
Źródło: WP finanse
Źródło zdjęcia: wikipedia.pl

Komentarze