Dziś gramy mecz z Rosją! Biało-czerwonym towarzyszą rodziny w Opalenicy!

Dziś rozegramy spotkanie towarzyskie z Rosją. Podczas zgrupowania w Opalenicy, polscy piłkarze mogą liczyć na wiele atrakcji i na wsparcie swoich bliskich. Czy to pozwoli im wygrać?

Mecz

Przygotowania do Euro 2020 przebiegają w rodzinnej atmosferze. Na zgrupowanie do Opalenicy już kilka dni temu przyjechały żony, dzieci i partnerki polskich piłkarzy. Sportowcy mogli liczyć na ich wsparcie podczas żmudnych treningów. Czy dobrze się przygotowali do dzisiejszego meczu towarzyskiego z Rosją?

Ale numer!

Biało-czerwoni wybrali koszuli z numerami, z którymi zagrają podczas Euro 2020. Robert Lewandowski będzie miał na sobie koszulkę z numerem „9”, numer „10” trafi do Grzegorza Krychowiaka, a Wojciech Szczęsny zagra w koszulce z numerem „1”. Mecz towarzyski z Rosją zostanie rozegrany we Wrocławiu. Do kadry trafiło 26 piłkarzy. Koszulkę z numerem „26” założy Tymoteusz Puchacz z Lecha Poznań.

Facebook/PZPN Łączy Nas Piłka

Sprawdzian

Dla trenera Paula Sousy wynik spotkania z Rosją nie będzie najważniejszy. Najbardziej istotne będzie sprawdzenie tego jak biało-czerwoni przyswajają sobie wiedzą, którą trener im przekazuje. To jak  sobie poradzą, zadecyduje o tym kogo Sousa wystawi w kolejnych meczach. Robert Lewandowski zacznie dzisiejsze spotkanie na ławce rezerwowych. Nie zagra też Arkadiusz Milik, Paweł Dawidowicz, Maciej Rybus i Piotr Zieliński.

Wsparcie rodzin

Na zgrupowaniu w Opalenicy piłkarzom towarzyszą ich bliscy. Anna Lewandowska poprowadziła specjalny trening dla żon i partnerek piłkarzy. Biało-czerwoni relaksują się w towarzystwie rodzin i mogą korzystać z basenu, siłowni, Spa, które oferuje ośrodek w Opalenicy. Dla piłkarzy i ich bliskich przygotowano takie atrakcje jak: gra w kręgle, pokaz filmu Druga połowa, koncert Golec uOrkiestra, a także liczne gry i zabawy dla najmłodszych. Czy ten rodzinny czas pozwoli naładować akumulatory biało-czerwonym? Trzymamy kciuki za wynik!

Facebook/PZPN Łączy Nas Piłka

Źródło: Sportowe Fakty

Zdjęcia: Facebook/PZPN Łączy Nas Piłka

Komentarze