Edoardo Mapelli Mozzi bierze ślub! Jego była…

Wczoraj opublikowaliśmy informację, że księżniczka Beatrice zaręczyła się z przystojnym biznesmenem. Cała rodzina królewska z królową Elżbietą II na czele pobłogosławiła ich związek. 

Księżniczka Beatrice związała się z Edoardo rok temu. Teraz mężczyzna oświadczył jej się we Włoszech i para przygotowuje się do ślubu. Ceremonia ma się odbyć w 2020 roku. Zakochani wyrazili w mediach społecznościowych swoją radość. Siostra świeżo upieczonej narzeczonej zrobiła przepiękne zdjęcia i zamieściła je na swoim Instagramie wraz z gratulacjami. Edoardo Mapelli Mozzi wejdzie do królewskiej rodziny przez zaślubiny z Beatrice. Okazuje się, że milioner ma pewne zobowiązania. Był już zaręczony z inną kobietą, a na dodatek ma z nią dziecko. 

Edo był związany przez ponad trzy lata z Darą Huang. Na świat przyszedł także ich syn, Christopher Wolf. Później związek Edoardo i Dary rozpadł się, lecz byli narzeczeni nadal mieszkali razem i sprawowali opiekę nad dzieckiem. Już wtedy mężczyzna zaczął spotykać się z księżniczką Beatrice. Było to około pół roku odkąd Edo i Dara zerwali zaręczyny. 

Matka Christophera nie komentowała tej sprawy, nie ustosunkowała się w żaden sposób do tego, że jej dawny ukochany ma się ożenić z inną kobietą. Zabrała głos w tej sprawie dopiero wtedy, gdy o komentarz poprosili ją dziennikarze DailyMail. Jej odpowiedź była zaskakująca. 

Życzę Edo i Beatrice wszystkiego dobrego. Mam nadzieję, że nasze rodziny będą jedną wielką rodziną” – powiedziała. 

Nie będzie to pierwsza sytuacja tego typu w rodzinie królewskiej. Przypominamy, że książę Karol żeniąc się z Camillą Parker Bowles stał się formalnie ojcem jej dzieci. 

Komentarze