Edyta Górniak zachwycona swoim instruktorem! Najbardziej ceni go za…

Edyta

Edyta Górniak pod okiem instruktora uczy się jazdy autem. Gwiazda zdradziła co podoba jej się najbardziej u nauczyciela.

Edyta Górniak zrobiła karierę w życiu zawodowym jako znana i rozpoznawalna piosenkarka, ale nie do końca przekłada się to także na sukces w życiu prywatnym.

 

Gwiazda dotychczas nie miała szczęścia w miłości. Czy teraz jest szansa, że to się zmieni pod okiem przystojnego nauczyciela jazdy, Dawida Zawadzkiego?

Celebrytka wzięła udział w programie „My Way”, w którym uczy się jeździć samochodem. W programie tym piosenkarkę uczy jeździć m.in Dawid Zawadzki.

Od emisji pierwszego odcinka, nie ustają plotki o powoli rozkwitającym uczuciu. Kiedy Edyta zobaczyła instruktora, od razu wykrzyknęła: „Przystojny”!

 

„W Dawidzie podoba mi się to, że jest plastyczny i próbuje mnie wyczuć. Obserwuje mnie i słucha. Męczy mnie sama jazda, ale nie on. Jest miłym kompanem”– mówi Edyta.

 

Edyta zaprosiła nawet Dawida na swoje urodziny. Mężczyzna przyjechał do niej z rodzinnego Poznania. Jeden z gości będących na imprezie skomentował to następująco:

„Gdy wszedł na imprezę z bukietem kwiatów, jubilatce trudno było ukryć wzruszenie. Niemal cały wieczór byli nierozłączni”.

 

„Edyta jest bardzo ładną kobietą. Niezależnie od dziedziny, którą się zajmuje dąży do perfekcji. Tym mi imponuje. Mamy bardzo dobry kontakt i chciałbym, żeby tak zostało nawet po programie”– powiedział Zawadzki.

 

W przygotowaniach do egzaminów na prawo jazdy Edycie Górniak pomaga czterech trenerów ze SKODA AUTO SAFETY. Należą do nich: Filip Raszewski, Dawid Zawadzki, Kamil Kłujsza i Daniel Jackowiak.

 

Przebojowi instruktorzy auto szkoły niewątpliwie pomogą Edycie w każdej kłopotliwej sytuacji w ruchu miejskim. Drogowe gry miejskie, wizyta w myjni, na poligonie oraz jazda w najgorszych warunkach pogodowych- to tylko niektóre atrakcje programu „My Way”. Telewizyjne show możemy oglądać w środy o godzinie 21.30 na kanale TVN.

 

 

 

ZOBACZ TEŻ:Ogromna WPADKA w TVP! Słychać było jak mówi…

 

 

Źródło:wpgwiazdy

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze