Ogromna WPADKA w TVP! Słychać było jak mówi…

TVP

Dziennikarz TVP relacjonujący finał konkursu eurowizja nie wytrzymał napięcia i zaliczył wpadkę!

W niedziele odbył się finał konkursu, podczas którego Polska po raz drugi wgrała. Telewizja TVP nadawała tę relację na żywo.

 

Po wygranej Viki Gabor wszystkie media donosiły już tylko o drugim zwycięstwie Polski. Na antenie TVP3 Katowice ok. godziny 18:40 wyemitowano serwis informacyjny, w którym także mówiono o triumfie naszej reprezentantki.

Podczas relacji na żywo jeden z prezenterów zapomniał, że jest nagrywany i gdy czekano na ogłoszenie wyników powiedział:

„K..wa, nie da rady”

 

Dziennikarz komunikował się najpewniej ze swoim operatorem, po czym dostał informację, że jest już na wizji, bo natychmiast przyjął oficjalną pozę.

Wulgarne słowo nie zostało nawet ocenzurowane, gdyż relacja była nagrywana na żywo. Widzowie nagrali całe zdarzenie i opublikowali w Internecie.

 

Z pewnością jego komentarz odniósł się do napięcia, jakie towarzyszyło ogłaszaniu wyników. Zapewne Eurowizja budzi wiele emocji, ale trzeba uważać na wypowiadane słowa. Zwłaszcza, kiedy stoi się przed kamerą.

 

Przypomnijmy, że zwyciężczynią Eurowizji Junior 2019 została reprezentantka Polski, Viki Gabor.

 

Wiktoria Gabor to młoda kompozytorka i piosenkarka, która reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach i wygrała tegoroczną edycję konkursu z piosenką „Superhero”. Viki Gabor ma 12 lat i obecnie mieszka w Krakowie. 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ:Hanna Lis W CIĄŻY! Wyciekły zdjęcia!

 

Źródło:plotek

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze