Egurrola pokazał córkę! Jej WYGLĄD zaskoczył wszystkich!

Tancerz w końcu postanowił pokazać swoją córeczkę Carmen, która dziś ma już 11 lat.

Agustin Marek Egurrola to polski tancerz i choreograf pochodzenia polsko-kubańskiego, który urodził się w Warszawie. Jest założycielem sieci szkół tanecznych „Egurrola Dance Studio”, a  także międzynarodowym sędzią tańca towarzyskiego i tańca nowoczesnego.

 

Jego talent taneczny uczynił go wielokrotnym mistrzem Polski w tańcach latynoamerykańskich i w stylu South-American Show Dance. Głównie jest znany z programów: „Mam talent” i „You Can Dance-Po prostu tańcz„, gdzie pełnił rolę jurora.

 

Dziś przede wszystkim jest kochającym i oddanym ojcem dla swojej córeczki.

Jego związek z Niną Tyrką niestety nie przetrwał. Po 8 latach wspólnego bycia razem, w końcu ich drogi ostatecznie rozeszły się. 11-letnia dziś Carmen jest oczkiem w głowie swoich rodziców, którzy dbają o to, żeby każde z nich było obecne w jej życiu.

 

ZOBACZ TEŻ:TO stało się „na żywo” w Big Brotherze! Widzowie nie kryli oburzenia!

 

Córka Agustina Egurroli dorastała przez lata z dala od show-biznesu i nie pojawiała się też na jego kontach w mediach społecznościowych. Agustin w końcu postanowił udostępnić selfie, które wykonał razem z córką. Niewątpliwie dziewczynka jest bardzo podobna do mamy.

 

„I kto tu rządzi??? I tak już od jedenastu lat…– napisał Agustin Egurrola na Instagramie

 

 

Źródło:pudelek

Źródło zdjęcia:Instagram

 

Komentarze