TO stało się „na żywo” w Big Brotherze! Widzowie nie kryli oburzenia!

W domu Wielkiego Brata dochodzi do sytuacji emocjonujących i często mocno kontrowersyjnych. Co tym razem wydarzyło się w telewizyjnym show? Widzowie z pewnością nie kryli swojego oburzenia!

Nie wszyscy uczestnicy potrafią powstrzymać emocje i dostosować się do zasad panujących w show, a na tym właśnie polega ten program. Przypominamy, że za złamanie regulaminu z programem pożegnała się między innymi Ola Balawender.

 

W 2. edycji „Big Brothera” doszło w nocy do bójki. Jeden z trzech uczestników miał otrzymać karę. Co więcej to fani zadecydowali, kto poniesie konsekwencje. Czy po zabawie w „Dziki Zachód”,  Vasilis, Kamil i Dawid mogą zostać wyrzuceni?

 

Kamil Lemieszewski pod osłoną nocy postanowił wykraść „konie”, które przegrał w wyścigu z Dawidem Łojewskim. Niestety, został nakryty, a w sytuację wmieszał się dodatkowo Vasilis Tomazos. Doszło do przepychanek, a w efekcie do bójki między uczestnikami. Wielki Brat zapowiedział, że nie ominie ich kara!

 

To internauci mieli zadecydować, który z zaangażowanych w szarpaninę mężczyzn opuści dom Wielkiego Brata. 

 

ZOBACZ TEŻ:Straszliwa CHOROBA uczestnika „Tańca z Gwiazdami”! Cierpi na…

 

Najwięcej głosów skierowano pod adresem Dawida Łojewskiego. Nie zostanie on jednak wyrzucony z domu Wielkiego Brata, ale otrzymał karną nominację. Nie może też kontynuować zabawy w zadaniu „Dziki Zachód”. Do odwołania będzie przebywał w sekretnym pokoju.

 

Źródło:radiozet

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze