„Emeryt ZGASIŁ Dudę jednym zdaniem”. Internauci bezlitośni dla prezydenta. Wideo.

Andrzej Duda nie zwalnia tempa i odwiedza kolejne miejscowości. Prezydent został nagrany podczas wymiany zdań z emerytem.

-Nie ma nic lepszego, niż świeże, polskie produkty od polskich rolników i przedsiębiorców. Dziękuję za Waszą ciężką pracę i serce. Ten trud powinien być przez wszystkich doceniany – zaznaczał prezydent Duda na Facebooku, gdzie relacjonował swoją wizytę na targowisku w Garwolinie.

Oficjalnie kandydaci na prezydenta nie prowadzą kampanii wyborczej. Jednak widać, że w walce o Pałac Prezydencki starają się utrzymywać częste kontakty z wyborcami. Walczący o reelekcję Andrzej Duda odwiedził targowisko w Garwolinie. Niemalże śladami sztabu Dudy podąża Robert Biedroń, który odwiedził Łowicz.

-O poranku z wizytą na garwolińskim targu. Nie ma nic lepszego, niż świeże, polskie produkty od polskich rolników i przedsiębiorców. Dziękuję za Waszą ciężką pracę i serce! Ten trud powinien być przez nas wszystkich doceniany” – mogliśmy przeczytać wpis na Facebooku prezydenta.

Andrzej Duda prowadził wiele rozmów. W sieci pojawiły się nagrania. Na kilku z nich prezydent wymienia zdania ze swoimi zwolennikami. Ponadto pojawił się jeden filmik, na którym prezydent rozmawia z emerytem. Ten bez ogródek powiedział…

„Daliście 900 zł a zabraliście 1200 zł”. W sieci rozgorzała dyskusja. Wiele osób uważa, że emeryt konstruktywnie skrytykował prezydenta. Komentarze nie pozostawiają złudzeń.

-Emeryt zgasił Dudę jednym zdaniem. Sztab Dudy musi być gotowy na takie ataki. Prezydent nie wybrnął z tej sytuacji. Mowa o samorządzie w tym kontekście nie była trafna. Widać to nawet po opiniach osób, które zobaczyły wideo. PR-owcy PiS nie mogą się rozleniwić bo wybory przegrają – mówi ekspert ds. wizerunku politycznego.

 

Komentarze