Ewa Farna we wstrząsającym wyznaniu! „Kończy się Twoje życie partnerskie, koniec z pracą”

Ewa Farna to artystka estradowa polsko-czeskiego pochodzenia. Każdy, kto choć raz słyszał jej występ wie, że dysponuje ona silnym i mocnym głosem. Prywatnie jest żoną Martina Chobota, gitarzysty, z którym jest związana od kilku lat. Niedawno na świecie pojawiło się pierwsze dziecko pary.

Ewa Farna udzieliła niedawno wywiadu Katarzynie Burzyńskiej, w ramach popularnego cyklu „Wywiadówka” na blogu Anny Lewandowskiej. We wstrząsającym wyznaniu opowiedziała, jak wyglądały początki jej macierzyństwa. Artystka nie ukrywa, że momentami było jej naprawdę ciężko! Farna wyjawiła, że kryzys pojawił się w pierwszych dniach po urodzeniu synka.

(…) miałam momenty doła: takie jak start karmienia, momenty bezsilności, kiedy nie rozumiałam, co się dzieje. Ale wtedy myślałam sobie: Mam kochającego męża, zdrowe dziecko, mam gdzie mieszkać. Jestem szczęściarą. A płacz jest sprawą normalną. Nie mogę dopuszczać dziwnych myśli do głowy. Takie podejście pomagało – mówiła w rozmowie z Burzyńską Ewa Farna.

Wokalistka podkreśliła, że posiadanie dziecka to ogromne szczęście. Dodała także, co jej zdaniem było najtrudniejsze w początkowej fazie macierzyństwa. Mimo początkowych problemów, artystka zaufała swojemu instynktowi i szybko zdała sobie sprawę, co dla jej synka jest najlepsze. Ewa wspomniała w trakcie wywiadu o tym, że w Internecie jest mnóstwo negatywnych opinii na temat macierzyństwa. Co o nim w rzeczywistości sądzi?

Ja czytałam tyle negatywnych rzeczy na temat macierzyństwa w Internecie: że to koniec życia prywatnego, nigdy już się nie wyśpisz, kończy się Twoje życie partnerskie, koniec z pracą. Byłam więc pełna obaw przez ten czarny PR. A moja mama powiedziała: ‘Daj spokój, wszystko się da. To będzie Twoje dziecko, a ono będzie zadowolone, jak będzie z Tobą’. Tak do tego podeszłam i naprawdę tak jest – dodała artystka.

Źródło: „Wywiadówka”, wywiad z Ewą Farną

Zobacz: Ewa Farna w żałobie! Rozpacza po stracie tego wyjątkowego mężczyzny…

Zdjęcie: Instagram

 

 

 

Komentarze