Ewa Farna w żałobie! Rozpacza po stracie tego wyjątkowego mężczyzny…

Ewa Farna to wokalistka polsko-czeskiego pochodzenia obdarzona niesamowitą barwą głosu. Wszyscy fani artystki zdają sobie sprawę, że dysponuje ona silnym i mocnym głosem. Jakiś czas temu Ewa poślubiła swojego wieloletniego partnera Martina Chobota, który od lat koncertuje razem z wokalistką. Para wspólnie wychowuje synka Artura, który przyszedł na świat w czerwcu bieżącego roku. 

Okazuje się, że nasza ulubiona wokalistka znalazła się w żałobie po stracie wyjątkowego i bliskiego jej sercu mężczyzny. O kogo chodzi? Kogo straciła Ewa Farna?

2 października odszedł z tego świata wspaniały muzyk i wokalista, Karel Gott. Artysta był idolem dla młodej wokalistki. Ewa czuje ogromną stratę i jest zrozpaczona jego odejściem…

Mistrzu, nigdy nie zapomnę, że byłeś wzorem pokory i profesjonalizmu. Zaszczytem było poznać cię, śpiewać z tobą(…)Całej rodzinie Gott chciałbym złożyć kondolencje. Dużo siły i spokoju w tych trudnych chwilach – napisała Ewa Farna w swoim wzruszającym wpisie na Instagramie. 

Karel Gott uznawany jest za najwybitniejszego i najbardziej zasłużonego czeskiego piosenkarza. 41 został uhonorowany Złotym/ Czeskim Słowikiem.

Źródło: Instagram

Zdjęcie: Instagram

Zobacz też: Podszedł do 6-latka i zepchnął go z tarasu widokowego! W sądzie nie potrafił wyjaśnić co (…)!

 

 

 

Komentarze