Fani są ZAŁAMANI. Nie żyje znany AKTOR kultowej serii…

aktor, Star Trek

To tragiczna wiadomość dla wszystkich fanów kultowego serii „Star Trek”. René Auberjonois czyli serialowy Konstabl Odo zmarł 8 grudnia 2019 roku.

79-latek od dawna zmagał się z ciężką chorobą. Aktor zmarł na raka płuc z którym walczył od kilku lat. Pojawiły się także przerzuty na inne organy. Śmierć potwierdził syn gwiazdora Remy-Luc Auberjonois.  To tragiczna wiadomość dla fanów serialu i ogromna strata dla miłośników kina.

ZOBACZ TAKŻE: MUSISZ napisać TO do ZUS! Inaczej COFNĄ emeryturę!

Gwiazdor „Star Trek” przyszedł na świat 1 czerwca 1940 roku w Nowym Jorku. Jego pełne imię brzmiało René Murat Auberjonois. 79-latek mógł pochwalić się wyjątkowym rodowodem. Matka aktora, księżna Laury of Murat, była potomkinią Karoliny Bonaparte, siostry Napoleona Bonaparte. W zawodzie pracował ponad 50 lat. Mogliśmy podziwiać go w takich produkcjach jak MASH”, „Star Trek: Stacja kosmiczna” czy „Batman Forever”.

 

Nie ma co ukrywać, aktor swoją popularność zdobył głównie dzięki roli Konstabla Odo w serialu Star Trek. Nie wszyscy wiedzą jednak, że aktor wcielał się jednocześnie w kilka postaci – Proroka, Douglasa Pabsta i Widmo Pah.

aktor
źródło: startrek.com, fot. usnplash/startrekc

Komentarze