Gessler OBRAZIŁA całą Polskę? O Polakach powiedziała wprost, że…

Magda Gessler obraziła całą Polskę? Jakiś czas temu restauratorka nie przebierała w słowach i wprost powiedziała, co uważa o zachowaniu niektórych Polaków. Blondwłosa celebrytka odniosła się do kwestii dawania napiwków.

 

Magda Gessler to najsłynniejsza polska restauratorka. Ogromną popularność i sympatię telewidzów przyniósł jej program „Kuchenne rewolucje”. Celebrytka jest właścicielką wielu ekskluzywnych restauracji w naszym kraju, m. in. lokalu „AleGloria” czy „Słodki-słony” w Warszawie, „U Fukiera” czy restauracji „Polka”.

 

 

Zobacz: Nie wyrzucaj SKÓRKI z CYTRYNY! Czy wiedziałeś na co możesz ją zastosować?

 

 

 

W rozmowie z Faktem24 Gessler odniosła się do kwestii dawania napiwków przez naszych rodaków. Okazuje się, że Polacy niechętnie zostawiają dodatkowe pieniądze obsłudze lokali gastronomicznych. Czy naprawdę jest z nami aż tak źle? 

 

 

 

„Polacy nie umieją dawać napiwków. Jak są pijani, to czasem dają napiwki, ale uważają, że fajnie jest nie dawać napiwków, bo i tak zapłacili za dużo. To są reguły gry żelazne. W Stanach jak nie dasz 15 czy 20 procent napiwku, to praktycznie nie wyjdziesz z restauracji, żeby Ci nie podstawili nogi i mówię to zupełnie poważnie”- mówiła w rozmowie z dziennikarzami Faktu znana polska restauratorka. 

 

 

 

Pani Magda zawsze zostawia napiwki obsłudze. Są jednak pewne wyjątki. Zdaniem restauratorki osoba, która źle wykonuje swoją pracę nie zasługuje na tzw. tip. 

 

 

„Zawsze daję napiwki. Jak ktoś jest dobry, dostaje więcej, jak ktoś jest marny, dostaje mniej, a jak ktoś jest bardzo zły, to nie dostaje nic, a jeszcze do tego opieprz” – przyznaje właścicielka renomowanych restauracji.

 

Źródło zdjęcia: Instagram

Zobacz również:Maska za 600 zł, rozświetlacz za 480! TA GWIAZDA NIE OSZCZĘDZA NA KOSMETYKACH

 

Komentarze