Gessler odejdzie z Kuchennych Rewolucji? Zastąpi ją…

kuchennych

Magdę Gessler – prowadzącą Kuchennych Rewolucji można porównać ze słynnym Gordonem Ramseyem. Kobieta jest dosłownie ikoną polskiej gastronomii, a jej program pomaga wielu restauracjom, których właścicielom potknęła się noga. Milionowa oglądalność = rozpoznawalność. Chyba każdy z nas kojarzy panią z lokami, prawda? Teraz w „Party” czytamy, że powiedziała że nie widzi osoby, która mogłaby ją zastąpić.

Zadufanie w sobie czy przykra prawda? Ja właśnie wróciłam wczoraj o 4 rano z Kuchennych Rewolucji. Powiedziałabym, że do 6 nie spałam. (…) Ludzie zgłaszają się z tak dramatycznymi problemami życia. (…) Powiem zupełnie szczerze, że jest to obarczająca gra życia. To jest bardzo trudne – powiedziała.

 

ZOBACZ:TO dzieje się teraz z Januszem Palikotem! „Zbiera na wódkę”.

 

Ciężko nie zgodzić się z tym co mówi słynna restauratorka. Magda Gessler powiedziała również co nie co o kręceniu ostatniego z odcinków hitowego programu TVN. Kuchnia mi chciała pod koniec prawie że wydawania kolacji wyjść, bo im (red. szef restauracji) nie zapłacił pensji. (…) Jest tak dużo sytuacji, gdzie ludzie w naprawdę ekstremalnych sytuacjach, kiedy mają sześciu komorników, kiedy są już kompletnie na dnie, poproszą mnie o pomoc – mówiła. Z naszych ustaleń wynika, że restauracje rzeczywiście stają na proste nogi po wizycie ikony polskiej gastronomii. Wyobrażacie sobie w ogóle żeby ktokolwiek mógł ją zastąpić? My zdecydowanie NIE!

źródło: party, instagram fot. instagram

Komentarze