Gessler zdemaskowana! To już jest PRZESADA!

Magda Gessler zdemaskowana. Znana restauratorka, teraz musi poradzić sobie z  kryzysem wizerunkowym. Ujawniono fakty, które dla  fanów Gessler mogą być szokujące. 

Za nami tłusty czwartek. Spożyliśmy dziesiątki milionów sztuk pączków i innych produktów typowych dla tego dnia. Media przypomniały nam, jak ogromna dysproporcja istnieje pomiędzy cenami w „zwykłych” cukierniach, a tymi, które prowadzi Magda Gessler. Tym razem głos zabrali sami fani.

Zawyżanie cen może nie ujść Gessler na sucho. Restauratorka sama strofuje właścicieli restauracji, by ustalali jak najniższe ceny, a teraz ona w swoich lokalach je podnosi! Ile u Gessler w tym roku kosztował jeden pączek?

Do wyboru było pięć smaków pączków: z maliną, adwokatem, z różą, śliwką i czekoladą oraz z jagodami. Zapewne najbardziej interesuje wszystkich cena. Za jednego pączka w „Słodkim Słonym” trzeba było zapłacić 10 zł. Wychodzi na to, że ceny wzrosły co do ubiegłego roku. Wzeszłym roku za pączka trzeba było wydać 8-9 zł w zależności od nadzienia.

Magda Gessler się broni, fani nie chcą już tego słuchać

Zewsząd możemy usłyszeć te same tłumaczenia. Mianowicie: płacimy za jakość. To dlatego, zdaniem Magdy Gessler, w Biedronce pączek kosztuje 50 groszy, a u niej 10 złotych. Chodzi tu o postawę znanej restauratorki, która oburza fanów i fanki. „U mnie używa się najwyższej jakości składników” – tłumaczy Gessler. Lecz  w swoich programach również każe restauratorom używać najwyższej jakości składników, jednocześnie utrzymując ceny jak w innych, całkowicie przeciętnych lokalach.

Oburzenie widać pod jednym z najnowszych wpisów Gessler na Instagramie. W czwartek chwaliła się smakowicie wyglądającymi pączkami, które  przygotowywano  już od 4 rano. 

https://www.instagram.com/p/B8xna22p4BG/

Takie trąbienie w Kuchennych Rewolucjach żeby ceny w restauracjach nie były zbyt wysokie, a tu pączek za 10 zł. Z czego one są? Ze złota? Rozumiem, że jakość jest dobra, ale bez przesady… – skomentowała pani Grażyna. 

Słyszałam, że bardzo drogie – dodaje inna internautka.

Komentarze