GORĄCO na konferencji prasowej! Krychowiak chciał… WIDEO!

Konferencja prasowa przed meczem Polska Austria. Było gorąco!

Podczas konferencji prasowej przed spotkaniem w ramach eliminacji do ME na pytania dziennikarzy odpowiadali Jerzy Brzęczek oraz Grzegorz Krychowiak. Padły gorzkie słowa o słabym stylu gry. Później było jeszcze gorzej.

– Oczywiście, jesteśmy liderem i gramy na własnym stadionie. Chcemy to spotkanie wygrać i to jest dla nas priorytet. Mamy też świadomość, jaką klasę prezentuje Austria. Wystartowali z dwoma porażkami, ale wiedzieliśmy, że z takim potencjałem, jaki mają, będą prezentować się dobrze w tej grupie. Mamy do nich szacunek, ale podchodzimy do meczu bez strachy – mówił selekcjoner Jerzy Brzęczek.

Następnie trener polskich piłkarzy zdecydował się ocenić naszych jutrzejszych rywali. O Austrii powiedział :

 – Austriacy przez te kilka miesięcy i falstarcie jaki wykonali, poszli do przodu. Zawodnicy są w bardzo dobrej dyspozycji. Na dziś jest to drużyna która przyjeżdża z trzema kolejnymi zwycięstwami. Myślę, że będzie to wyrównane spotkanie, będą decydowały detale, niuanse.

Do dyskusji włączył się także środkowy reprezentacji polski Grzegorz Krychowiak. O meczu ze Słowenią powiedział krótko :

– Siedzi w nas sportowa złość. Za każdym razem, jak wychodzimy na boisko, chcemy wygrać, a ostatnio nam się to nie udało. Wydaje mi się, że najlepszą odpowiedzią będzie jutrzejszy mecz. Chcemy wygrać i zrewanżować się przed własną publicznością pomocnik dostał także pytanie o zachowanie

Następnie padło pytanie nt. graczy w mix zonie, którzy mieli machać rękami i wyrażać brak szacunku dla reporterów. Reakcję zarejestrowały kamery :

 

Komentarze