Gowin powiedział, kto będzie premierem! Nie ma wątpliwości!

Jarosław Gowin podkreślił w poniedziałek na antenie Radia Zet, że wszyscy mają świadomość tego, że najbliższe cztery lata rządów będą trudniejsze niż do tej pory.

Jarosław Gowin to założyciel i prezes Polski Razem oraz Porozumienia, a od 2015 roku pełni funkcję wiceprezesa Rady Ministrów, a także ministra nauki i szkolnictwa wyższego.

 

Wynika to z tego, że opozycja ma większość w Senacie. „W ubiegłym tygodniu ustaliliśmy, jaki będzie udział Porozumienia w tworzeniu przyszłego gabinetu. O szczegółach będzie informował premier Mateusz Morawiecki” – stwierdził  Jarosław Gowin.

Gowin zapewnił, że Porozumienie nigdy nie kwestionowało tego, iż to Morawiecki będzie szefem rządu także podczas kolejnej kadencji.

 

ZOBACZ TEŻ:Prawda o księciu Harrym wyszła na JAW! Jest…

 

Następnie polityk dodał: „musimy podporządkować nasze działania temu, by Andrzej Duda został wybrany na kolejną kadencję. Naszym hasłem przewodnim musi być „gospodarka głupcze”, musimy się skupić na uruchamianiu rezerw gospodarczych i podtrzymywaniu dotychczasowych programów społecznych. W interesie własnym i Polski nie powinniśmy podejmować działań mogących budzić kontrowersje naszego potencjalnego elektoratu”.

 

Jarosław Gowin podkreślił na koniec swoje uznanie dla Elżbiety Witek, która prawdopodobnie zostanie marszałkiem Sejmu. Na koniec swojej wypowiedzi stwierdził: „nie ukrywam, że jestem pod wrażeniem tego, jak Elżbieta Witek prowadzi obrady. Wydaje mi się, że to jest osoba nie budząca żadnych wątpliwości w naszym środowisku” .

 

 

Źródło:natemat

Źródło:Instagram

Komentarze