Prawda o księciu Harrym wyszła na JAW! Jest…

Książę Harry odniósł się do plotek wobec swoich relacji ze starszym bratem księciem Williamem.

W dokumencie ITV, „Harry i Meghan: An African Journey” postanowił jasno odnieść się do nieprawdziwych spekulacji na temat tego, że ich relacje nie należą do najlepszych.

 

35-letni książę Sussex ma dość insynuacji o sobie i swoim bracie, księciu Cambridge. W wyemitowanym w ostatnią niedzielę dokumencie Kiąże Harry powiedział:

Ciągle coś się dzieje. To nieuchronne. Ale jesteśmy braćmi, zawsze nimi będziemy. W tej chwili z pewnością jesteśmy na różnych ścieżkach. Zawsze będę przy nim i jestem pewien, że on zawsze będzie przy mnie. Nie widujemy się tak często, jak kiedyś, ponieważ jesteśmy bardzo zajęci, ale bardzo go kocham”.

 

Książę Harry zaznaczył, że jest poirytowany, że większość informacji na jego temat jest nieprawdziwych. Często są to newsy, które poróżniają braci.

 

„William i Harry byli zawsze przeznaczeni do czegoś innego. Harry, którego prowadzi instynkt, ma widzieć swojego starszego brata jako obezwładnionego protokołem przyszłego monarchę„-takie komunikaty pojawiały się magazynach. Książę Harry wyjaśnił w programie, którzy oglądają Brytyjczycy, że są one nieprawdziwe.

 

Według królewskich informatorów, William spotykał się z Kate Middleton przez około osiem lat, zanim się jej oświadczył, podczas, gdy Harry oświadczył się Meghan po roku randkowania.

 

ZOBACZ TEŻ:Towar płynął z AZJI! W GDYNI udaremniono PRZEMYT na 9 milionów nielegalnych…

 

Od tego czasu krążyły plotki, że napięcie między braćmi przeszło na ich żony. Jak łatwo się domyśleć cały czas pojawiają się porównania jednej i drugiej pary królewskiej. Niewątpliwe jest, że w obu przypadkach zarówno Książę William jak i Książę Harry mają u swojego boku równie silne, mądre i kochające ich żony.

 

 

Źródło:wpkobieta

Źródło zdjęcia:pixabay

Komentarze