Grażyna Torbicka i jej mąż podjęli WAŻNĄ decyzję! Czy to już KONIEC?

decyzję

Grażyna Torbicka i jej mąż podjęli niezwykle ważną decyzję! Czy to już koniec?

Uciec od zgiełku miasta

Grażyna Torbicka i jej mąż mieli już dosyć zgiełku wielkiego miasta i właśnie dlatego zapragnęli wyprowadzić się na wieś. Słynne małżeństwo cieszy się, że udało im się to zrobić w takim ekspresowym tempie.

Wiejskie życie

Na początku piętrowy domek pod lasem pełnił jedynie funkcję letniskową. Wyremontowanie domku z myślą o mieszkaniu w nim przez cały rok, wymagało sporo wysiłku, ale wszystko udało się zrobić w naprawdę krótkim czasie.

„Nastąpiła mobilizacja i jakoś wszystko się udało zrobić. Znalazł się czas i budowa szybko się zakończyła. Trwało to 10 miesięcy, czyli króciutko!” – zdradza Grażyna.

Same plusy

Grażyna i jej mąż Adam, który jest znanym kardiochirurgiem, mają jeszcze co najmniej dwa powody do radości. Okazuje się, że Adam ma z nowego domu o wiele bliżej do szpitala w Otwocku, w którym pracuje. Z kolei prezenterka, po odejściu z TVP, nie musi już tak często bywać w Warszawie, więc może zająć się dbaniem o swój nowy dom.

„Zdążyliśmy już nacieszyć się miastem i potrzebowaliśmy miejsca oddzielonego od wielkiego świata, gdzie będziemy mieli całkowitą ciszę. Wiele osób, które do nas przyjeżdżają, bardzo się dziwi, że nam się tu podoba. Ale my nie tęsknimy za miastem. Chcieliśmy po powrocie do domu mieć czas tylko na bycie razem” – mówi Grażyna Torbicka.

Czytaj też: Grażyna Torbicka już tego NIE ukrywa! Wiadomo dlaczego, nie ma DZIECI!

decyzję
Instagram

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram

Komentarze