Grażyna Torbicka już tego NIE ukrywa! Wiadomo dlaczego, nie ma DZIECI!

Torbicka

Grażyna Torbicka i jej ciepły głos od lat kojarzą nam się z telewizją. Słynna dziennikarka zdradziła niedawno, że co jakiś czas musi zmagać się z trudnym dla siebie pytaniem, dlaczego nie ma dzieci.

Prezenterka, której mąż pracuje jako kardiolog przyznała, że jest to dla niej dość nieprzyjemny temat do rozmów. Torbicka przez lata uchodziła i nadal mimo wieku uchodzi za piękną kobietę. Prywatnie wiadomo, że dziennikarka nie ma dzieci, a fani i dziennikarze często pytają ją o to dlaczego. Zarówno ona jak i jej mąż Adam Torbicki starają się unikać tego tematu i nie chcą się na niego wypowiadać. Prezenterka podczas jednego z wywiadów wyznała, że pytanie o potomstwo bardzo ją boli i denerwuje. Mimo to Grażyna Torbicka uspokaja wszystkich zaniepokojonych, że nie czuje się zbytnio nieszczęśliwa, że nie nigdy nie została mamą. Podczas wywiadu dla magazynu „Rewia” dziennikarka powiedziała, że choć nie ma dzieci to stanowią z mężem bardzo udane małżeństwo

 

Choć Grażyna Torbicka niejednokrotnie to podkreślała to fani i dziennikarze są bardzo uparci i nadal ku jej niezadowoleniu jej to wypominają. Prezenterka zdradziła ostatnio, że nie kryje swojego zdziwienia, że temat ten mimo upływu wieku, w tym roku skończyła 60 lat, od kilkudziesięciu lat przewija się w mediach. Niektórzy są nieustępliwi i nadal pytają ją dlaczego nie została mamą i jak się z tym faktem czuje. 

 

 

 

 

„- Absurdalna dyskusja na ten temat trwa. Czytam to i reaguję, jakby były we mnie dwie Grażyny. Pierwsza czuje się dotknięta, cała się w sobie kurczy. A druga mówi: czy to jest temat do publicznej dyskusji? To moja sprawa -” 

 

ZOBACZ TAKŻE:Sekret Grażyny Torbickiej wyszedł na jaw! Od wielu lat jest…

 

źródła: pikio.pl, foto instagram.com

Komentarze