Grupa DZIECI ZMUSIŁA do stosunku 18-latkę koło placu zabaw!

Zbiorowy gwałt w Niemczech. Napastnikami okazały się dzieci!

Nasi zachodni sąsiedzi niedowierzają. 18-letnia dziewczyna padła ofiarą gwałtu – w lesie wykorzystało ją pięciu nastolatków. Większość z nich policja zwolniła do domu z uwagi na młody wiek.

Dziewczynie na ratunek przyszli sąsiedzi – mieszkająca niedaleko lasu para zaniepokoiła się nerwowym zachowaniem swojego psa. Po godzinie 22 zdecydowali się sprawdzić, czy coś się dzieje. W zaroślach za domem zobaczyli dwójkę nastolatków i młodą kobietę! Dzieci uciekły na ich widok.

18-latka trafia do szpitala, tam zeznała policjantom, że została pięciokrotnie zgwałcona przez sporo młodszych od niej nastolatków. Policja błyskawicznie namierzyła sprawców – najmłodszy ma 12 lat. Najstarszy 14. Czterech z nich zwolniono już do domu, piąty 14-letni zwyrodnialec to już recydywista , którego dwukrotnie oskarżano o przestępstwa seksualne. Uczęszczał on na zajęcia resocjalizacyjne.

Zosytał on uznany za stanowiącego zagrożenie dla otoczenia i zdecydowano o jego pozostaniu w areszcie. Cała grupa napastników to obywatele Bułgarii. Władze miasta chcą ich deportacji.

W Niemczech trwa dyskusja nt. wieku ponoszenia odpowiedzialności karnej. Przed niemieckim sądem nie może stanąć osoba poniżej 14 roku życia. Raner Wendt – przewodniczący związku zawodowego policji chce obniżenia tego wieku do 12 lat.

Komentarze