Gwiazda disco polo SFOTOGRAFOWANA w intymnej sytuacji.

polo

Fani disco polo lubią wiedzieć co słychać u ich ukochanych gwiazd. Na pewno na brak zainteresowania nie może narzekać Magdalena Narożna. Wokalistka zespołu „Piękni i młodzi” jest z jedną z najczęściej i najchętniej oglądanych gwiazd disco polo w mediach społecznościowych!

Gwiazda zdaje sobie sprawę, że popularność wiąże się z ogromnym zainteresowaniem ze strony fanów. Magda Narożna ma jednak z nimi świetny kontakt. Wokalistka disco polo chętnie i często wrzuca na swój profil na Instagramie nowe zdjęcia i informuje swoich fanów co zmieniło się w jej życiu prywatnym. Ostatnio wiele spekulowało się na temat jej nowego partnera. Internauci zastanawiali się kiedy Magda Narożny pokaże im swojego nowego partnera. W końcu nadarzyła się ku temu okazja, ponieważ piosenkarka wrzuciła teksty z wakacji w Egipcie.

 

 

 

 

Na gorących zdjęciach ze słonecznego Egiptu oprócz samej wokalistki pojawił się jej nowy partner, Krzysztof. Fotografia została wykonana w niezwykłej scenerii. Para siedzi na  huśtawce, a za nimi rozciąga się piękny krajobraz i błękitne morze. To jednak niejedyne zdjęcie, na którym możemy zobaczyć mężczyznę. Kolejna fotografia przedstawia szczęśliwą Magdę Narożną w ramionach swojego ukochanego. Trzeba przyznać, że wokalista wygląda na bardzo zakochaną. Widać, że piosenkarka i jej chłopak bardzo się wspierają, a przede wszystkim do siebie pasują.

 

https://www.instagram.com/p/B4pb-eHAXCd/

ZOBACZ TAKŻE:Fame MMA 5 i DISCO POLO. „LORD KRUSZWIL” nagrał piosenkę… WIDEO

 

 

źródła: discopolo.info, foto instagram.com

 

 

Komentarze