Fame MMA 5 i DISCO POLO. „LORD KRUSZWIL” nagrał piosenkę… WIDEO

Markek „Lorda Kruszwila” Kruszlel  YouTuber, zawodnik MMA i  od niedawna piosenkarz disco-polo. Teraz tworzy pod pseudonimem „Disco Marek”.

Podczas sobotniej gali Fame MMA 5 w trójmiejskiej Ergo Arenie Marek „Lord Kruszwil” Kruszel skonfrontował się z Mateuszem „Mini Majkiem” Krzyżanowskim. Starcie uchodziło za dość kontrowersyjne, gdyż uczestników pojedynku dzieliło, aż 39 centymetrów różnicy! Ta przewaga zapewne pomogła mu wygrać. Kruszel mierzy 169 cm, natomiast Krzyżanowski 130. Niski wzrost „Mini Majka” spowodowany jest chorobą. 

Gwiazdami piątej gali Fame MMA , która odbyła się 26 października w trójmiejskiej Ergo Arenie, byli Marcin „El Testosteron” Najman i Piotr „Bonus BGC” Witczak.

Dzień przed wielkim wydarzeniem, tuż po oficjalnej ceremonii ważenia, „Disco Marek” wypuścił swój pierwszy utwór disco-polo. „Zostań moją kotką” okazało się ogromnym hitem w polskim Internecie. W niecałe 24 godziny teledysk wyświetliło ponad 1,5 miliona widzów!

„Zostań moją kotką” to piosenka, do której tekst napisał Kamerzysta. Za produkcję odpowiadał Bartłomiej Kielar, który we współpracy z Kubańczykiem zajął się mixem i masteringiem. Utwór ten promuje całkiem nowy album zatytułowany „Disco Marek”. Dostępny  jest on w przedsprzedaży za 39,99 zł. 

Całkiem możliwe, że piosenka ta pobiła rekord, jeśli chodzi o czas, w jakim osiągnęła milion wyświetleń na YouTube. Z wyliczeń wynika, iż utwór w 30 minut miał ponad pół miliona odsłon. 

fot. YouTube

 

Komentarze