Gwiazda TOP MODEL ZARĘCZYŁA SIĘ! Pochwaliła się pierścionkiem

top model

Zaręczyny pięknej gwiazdy programu Top Model wywołały ogromne emocje! Uczestniczka programu od razu pochwaliła się pierścionkiem na swoim profilu na  Instagramie. Trzeba przyznać, że jej przyszły maż jest naprawdę przystojny!

Magda Swat dłuższego czasu spotyka się z Piotrem Zadrożnym. Niedługo w ich życiu nastąpi wiele zmian, które mogą zaważyć na całej ich przyszłości. Finalistka Top Model powiedziała tak! Kiedy ślub i kim jest jej wybranek?

 

ZOBACZ TAKŻE: Urząd skarbowy szykuje zmiany! Od teraz nawet przez internet będzie…

 

Ostatnio Magda przebywała w Ostrowcu Świętokrzyskim. Tam wydarzyło się coś wyjątkowego. Modelka przyjęła oświadczyny od swojego ukochanego-  Piotra Zadrożnego. Są razem już od kilku lat.  Trzeba przyznać, że narzeczony gwiazdy jest prawdziwym przystojniakiem. Internauci są zgodni, że z taką urodą idealnie wpisuje się w kanon piękna, jaki panuje wśród Misterów Polski. Ma nie tylko bardzo wysportowane ciało, ale też ciemną oprawę oczu i bujny zarost.

 

Magda pochwaliła się od razu pierścionkiem na swoim Instagramie. Zaręczyny wzruszyły i bardzo ucieszyły fanów. Uważają to za bardzo romantyczne, ponieważ mężczyzna na tak ważny moment wybrał ostatnie dni tego roku. Do zdjęcia z narzeczonym, modelka dodała opis:

 

– I said yes! (Powiedziałam tak) – napisała pod zdjęciem na Instagramie.

 

Przypomnijmy, Magda Swat jest finalistką pierwszej edycji show Top Model, które emitowane jest przez stację TVNPo programie kobieta postanowiła dalej kontynuować karierę modelki. Skupiła się na modelingu w kraju ale i za granicą. Sławę przyniósł jej także program Project Runway. Największy sukces osiągnęła w Tajlandii. To tam rok temu reprezentowała Polskę na wyborach Miss Universe.

 

swat swat swat

Komentarze