Gwiazda zaskakuje! Agnieszka Sienkiewicz ZDECYDOWAŁA SIĘ NA…

Agnieszka

Agnieszka Sienkiewicz w ostatnim czasie zaskakuje, ponieważ aktorka zdecydowała się na odważny krok w swoim wyglądzie!

Aktorka jest znana z serialu „przyjaciółki”, który cieszy się cały czas dużą oglądalnością. Widzowie pokochali serialową Dorotkę, która przejawia się niezachwianą charyzmą, pewnością siebie i wytrwałością w dążeniu do postawionych sobie celów.

 

W życiu prywatnym Agnieszka, w lipcu po raz drugi została mamą. Aktorka w 2017 roku poślubiła Mikołaja Gauera. Mają dwie córki, Zofię i Marię. Celebrytka poświęca się obecnie macierzyństwu.

 

Najlepszym śledzeniem życia gwaizd okazuje się portal społecznościowy Instagram, na którym celebryci chętnie dzielą się wydarzeniami ze swojego życia prywatnego. Fani w ten sposób mogą śledzić informacje na bieżąco, a przy tym mają możliwość otwartego komentowania i wyrażania swoich opinii.

 

Na Instagramie możemy śledzić jak aktorka zamieszcza swoje zdjęcia z rodziną. W ostatnim czasie gwiazda zdecydowała się na sporą metamorfozę dotyczącą fryzury!

 

ZOBACZ TEŻ:Oto zdjęcie Magdy Gessler sprzed lat! BĘDZIECIE W SZOKU

 

Agnieszka Sienkiewicz postawiła na odważną grzywkę, w której wygląda równie pięknie. Zdania jednak w tej kwestii są mocno podzielone.

Komentarze pod zdjęciem nie zaskakują, ponieważ z reguły są one podzielone. Fani nie ukrywają, że lubili również aktorkę w poprzednim wydaniu.

 

A Wy co sądzicie o takiej metamorfozie?

Czy bardziej wolicie aktorkę w nowej grzywce, czy może jednak bez grzywki?

 

 

Źródło:wpgwiazdy

Źródło:Instagram

Komentarze