HIT internetu! Musisz zobaczyć, co MELANIA ZROBIŁA Trumpowi

melania trump

W trakcie oficjalnej wizyty prezydenta Donalda Trumpa z małżonką Melanią w Waszyngtonie doszło do zabawnej sytuacji. Udało się ją udokumentować. Wideo stało się hitem internetu.

 

Trump wraz z Melanią odwiedził sanktuarium świętego Jana Pawła II w Waszyngtonie. Były tam media, które dokumentowały wizytę. Para pozowała do zdjęć fotoreporterom przed pomnikiem polskiego papieża. Odbyło się to po momencie złożenia wieńców przed wizerunkiem Jana Pawła II.

 

Zarówno Donald Trump, jak i Melania Trump mieli poważne miny. Prezydent zmusił się do uśmiechu na widok aparatów. Melania pozostała poważna, jej oczy zakrywały okulary przeciwsłoneczne.

 

Wtedy prezydent amerykański zwrócił się do żony z prośbą o uśmiech do zdjęć fotoreporterów. Co wówczas zrobiła Melania? Zaprezentowała kilka sztucznych uśmiechów, grymasów i półuśmiechów, a następnie przyjęła znów poważną minę.

 

Tę sytuację udało się nagrać. Trafiła do sieci. Stała się hitem internetu. Nagranie zobaczyło już ponad 12 milionów ludzi na świecie.

 

Komentarze tego wydarzenia są różne. Jedni mówią o zbuntowanej Melanii, inni szydzą z tego, że boczy się publicznie na męża. Są też głosy, że jej grobowa mina to rezultat kryzysu w małżeństwie z prezydentem.

 

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji zapoznać się z hitem sieci, tutaj możesz to zrobić. Wideo dokumentujące uśmiechy Melanii Trump pojawiło się na Twitterze.

 

Co sądzisz o zachowaniu Pierwszej Damy? Zabawne czy nie na miejscu?

 

Zobacz też: Pokazali, JAK NAPRAWDĘ WYGLĄDAŁ JEZUS! Żyłeś w kłamstwie

 

Źródło: o2, Twitter

Źródło zdjęcia: Instagram

 

Komentarze