Hit z LIDLA! Klienci SZTURMUJĄ sklepy!

Od czwartku niemiecki dyskont wystawił produkty, które pomagają przygotować domowe potrawy. W ofercie sklepu jest robot kuchenny Monsieur Cuisine Connect, jak również urządzenie do wypieku chleba Silvercrest.

 

Wiele osób marzy o świeżym, pachnącym chlebie po przebudzeniu. W ofercie Lidla znalazło się urządzenie, które może te marzenia urzeczywistnić. Automat do wypieku chleba Silvercrest uraczy nas świeżym pieczywem z samego rana. Możemy ustawić pracę z kilkunastogodzinnym opóźnieniem, dzięki temu możemy mieć świeży i ciepły chleb z rana. Wypiek można przygotować już w 80 minut. Dodatkowo dzięki urządzeniu zrobimy ciasto na pizzę lub na makaron. Dzięki ogromnemu zakresowi funkcji można zrobić własny dżem czy jogurt!

 

Kolejnym produktem wartym uwagi jest robot kuchenny 1000 W + 800W z funkcją Wi-Fi i wbudowaną wagą od SilverCrest Kitchen Tools. Idealny produkt dla osób mających mało czasu na gotowanie. Urządzenie posiada 10 funkcji – m.in. gotowanie, również na parze, smażenie, blendowanie, rozdrabnianie, wyrabianie ciasta czy ubijanie. Ma również funkcję w pełni automatycznego przebiegu programów (mieszanie, ugniatanie, rośnięcie i pieczenie), a także ustawiania wagi chleba (1000/1250/1500 g)

 

Źródło: SuperExpress

Zdjęcie: Pexels

Komentarze