Horror na pogrzebie 20-latka! Kiedy wkładano go do trumny zaczął się (…)!

20

Prawdziwą traumę przeżyli rodzice 20-letniego Furqana Mohammada z Indii. Młody mężczyzna miał poważny wypadek samochodowy i trafił do szpitala. Tydzień później jego rodzina dostała telefon, że mimo wysiłków lekarzom nie udało się go uratować.

Następnego dnia rodzice Hindusa odebrali ciało syna z kostnicy i zabrali do domu, gdzie wedle lokalnej tradycji zaczęli przygotowywać je do pochówku. 20-latek miał zostać pochowany w specjalnie przygotowanym stroju i trumnie. Wykopano również grób, w którym miało spocząć ciało mężczyzny. Kilka godzin przed pogrzebem jedna z osób zajmujących się myciem ciała Furqana, zauważyła, że ten rusza kończynami! Widok był tak przerażający, że świadek długo nie mógł dojść do siebie po tym co zobaczył. 

Młody Hindus niemal natychmiast został przewieziony do szpitala. Kiedy lekarze zobaczyli, że ciało mężczyzny się porusza byli zaskoczeni takim obrotem spraw. Rozpoczęły się badania i walka o życie Furqana. Mężczyzna został podpięty do respiratora i przewieziony na oddział intensywnej terapii. Mimo to jego stan nadal określany jest jako krytyczny. Lekarze nie tracą jednak nadziei i wierzą, że może wydarzyć się cud, ponieważ mózg Hindusa nie obumarł.

 

 

źródła: wprost.pl, foto yotube.com

Komentarze