III Wojna Światowa wybuchnie we wrześniu. „[…]Iran został zaatakowany”

III Wojna Światowa we wrześniu?! Jasnowidz ma straszną wizję.

Jeden z najpopularniejszych polskich jasnowidzów Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą konfliktu zbrojnego. W transmisji na żywo Jackowski opowiedział o ataku na Iran. Tak mogłaby zacząć się III wojna światowa.

„Uderzenie na Iran to nie są przelewki. To już nie będzie tak jak stało się z Irakiem – kilka dni i po Iraku. Iran jest przygotowany na taka ewentualność, do wojny lub do odwetu. Sytuacja jest bardzo niebezpieczna” – mówił Jackowski.

Następnie człuchowski jasnowidz zaczął wykonywać wizję. Chwilę później powiedział, co zobaczył.

„Kojarzy mi się defilada. Jakieś święto narodowe w jakimś kraju. I w trakcie tej defilady coś się stanie… Tu nie chodzi o Iran.”

Jednak po chwili jasnowidz po raz kolejny zaczął się skupiać. Tym razem opowiedział o Iranie.

„Iran będzie zaatakowany. Z dwóch stron na raz. Wstaniemy rano i dowiemy się, że Iran został zaatakowany.”
„Nie zawsze czas ma znaczenie w jasnowidzeniu, tu bardzo ryzykuję, ale czuję atak w drugiej połowie września”

Jackowski przedstawił także rolę Polski. Niestety nie miał dobrych wiadomości.

„Jeżeli dojdzie do ataku na Iran Polska się bardzo w ten atak zaangażuje. Jest to błąd Polski, ponieważ Polska jako sojuszniczek w mojej ocenie niewiele znaczymy dla USA, jak mięso armatnie. Jesteśmy dobrym biznesem dla USA” – powiedział Krzysztof Jackowski.

„Szanowni państwo, nie myślmy o tym, gdzie w tym znajdą się Rosja i Chiny. Jeżeli tam się znajdą, to bezdyskusyjnie mamy początek III wojny światowej, która cały czas wisi na włosku i to jest bardzo niebezpieczne” – dodał Jackowski. 

https://youtu.be/eUeF1ok_R3s

Komentarze