Ile ZAROBIŁ Robert Lewandowski w tym sezonie? Kwota ZWALA Z NÓG!

Lewandowski

Robert Lewandowski to niekwestionowana gwiazda piłki nożnej. Piłkarz osiąga sukcesy i zarabia przy tym ogromne pieniądze. Kwota za ten sezon robi oszałamiające wrażenie.

Talent i praca

Robert Lewandowski słynie z talentu i z ciężkiej pracy. Piłkarz jest jednym z najlepszych sportowców na świecie. Może poszczycić się też spektakularnymi zarobkami. Lewandowski jest kapitanem polskiej reprezentacji i gra w Bayernie Monachium. Polak na swój sukces dzielnie pracuje od najmłodszych lat.  Wielokrotnie zmagał się z poważnymi kontuzjami, ale nigdy się nie poddawał.

Miłość i rodzina

Robert Lewandowski ceni sobie życie rodzinne. Od lat związany jest z Anną Lewandowską, z którą tworzy udane małżeństwo. Para ma dwie córeczki. Klara i Laura są oczkiem w głowie sławnych rodziców. U starszej córki Klary widać już talent sportowy i zapał do ćwiczeń. Widać nie daleko pada jabłko od jabłoni.

Spektakularne zarobki

Robert Lewandowski w sezonie 2019/20 zdobył wszelkie możliwe wyróżnienia. Forma mu dopisywała i bez trudu zdobywał kolejne bramki. Śmiało szedł po swoje. Sukcesom na murawie towarzyszyły sukcesy finansowe. Robert Lewandowski został Piłkarzem Roku UEFA. Jest popularny dosłownie na całym świecie. Młodzi piłkarze stawiają sobie Lewandowskiego za wzór do naśladowania.

Facebook/PZPN Łączy Nas PIłka

Sukces za sukcesem

Robert Lewandowski w ubiegłym sezonie zarobił ogromne pieniądze. Na wysokość zarobków wpłynęły między innymi dwie premie, które otrzymał za wygranie Ligi Mistrzów. Premia była w wysokości miliona euro! Drugi milion otrzymał za tytuł Piłkarza Roku FIFA The Best. Według niemieckiej prasy Robert Lewandowski w sezonie zarobił aż 26 milionów euro. Taka kwota robi wrażenie nie tylko na kibicach, ale i na kolegach z murawy.

Źródło: Jastrząbpost

Zdjęcia: Facebook/Robert Lewandowski

Komentarze