Jackowski przewidział wynik wyborów! Będzie SZOK?

Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami, zostało do nich raptem kilka dni dlatego wielu z nas chciałoby wiedzieć co przyniesie nam przyszłość, czytaj jak będzie wyglądać Polska w poniedziałek, 14 października. Kto ma największe szansę na wygranie wyborów, a kto poniesie sromotną klęskę postanowił przewidzieć, jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz z Człuchowa jest niemal pewny, że największe szanse na sukces wyborczy i przekroczenie progu 46 procent ma Prawo i Sprawiedliwość. Jest jednak jeden warunek. Przedstawiciele partii muszą zachęcić swoich wyborców do wyjścia z domu i oddania na nich głosu. Powód? Wielu z nich może pomyśleć, że PiS na pewno wygra i zostać w domu, a to byłoby ogromnym błędem. Dlatego chcąc uzyskać większość politycy partii muszą zachęcić swój elektorat do aktywnego udziału w wyborach parlamentarnych. 

 

 

 

 

Jackowski przyznał również, że wielu polityków i wyborców Koalicji Obywatelskiej może poczuć się rozczarowanych po ogłoszeniu wyników wyborów. Jasnowidz przewiduje bowiem, że wynik KO może być znacznie niższy od tego, jaki pokazują sondaże. Krzysztof Jackowski ma spore obawy o to, że tegoroczne wybory mogą okazać się dla partii totalną porażką. Według jasnowidza z Człuchowa reszta partii może liczyć na znacznie mniejszą ilość głosów, a do parlamentu powinien dostać się również PSL, który zawsze ma szczęście w czasie wyborów.

 

 

 

Przypominamy, że wybory do polskiego parlamentu odbędą się, w niedzielę 13 października. Lokale wyborcze będą czynne od 7 do 21.

 

 

 

źródła: se.pl, foto youtube.com

 

Komentarze